Veiklos sritys

STATINIŲ APSAUGA

Remmers ženklas yra architektūros paveldo apsaugos lyderis Europoje.
Statinių priežiūrai mes siūlome specialias sistemas:

  • Statinių sandarinimas ir restauracija
  • Fasadų apsauga ir restauracija
  • Architektūros paveldo restauravimas ir priežiūra
  • Sanavimo sistemos
  • Vidaus sienų sandarinimo sistemos
  • Betono apsauga ir restauracija

Čia labai svarbus tinkamas statinių sandarinimas. Sausos sienos ir rūsys - tai esminiai kriterijai tiek pastato ilgaamžiškumui, tiek žmogaus sveikatai. Drėgmė statybinėse medžiagose, žalingos mūro druskos, gruntiniai vandenys - visa tai pažeidžia statinius.Naujų ir senų statinių sandarinimui siūlome naudoti Kiesol sistemą, šiose srityse:

statinių sandarinimas su Sulfiton storasluoksne danga ir DS-apsaugos sistema;

senų statinių sandarinimas su Kiesol injektavimu ir sanuojančio tinko sistemomis;

rūsio sandarinimas su specialiu šlamu ir tinku;

mineralinė rezervuarų danga (pvz.: geriamojo vandens rezervuarams, nuotekų ir valymo įrenginiams ir pan.).

 

Istorinių statinių priežiūra

Remmers - statybinių paminklų priežiūros lyderis Europoje. Aukštos kokybės Remmers produktų sistemos išgelbėjo tūkstančius įžymių istorinių statinių.

Istorinių paminklų restauracija - didžiausias mūsų technologijos veiksmingumo įrodymas.

Mes patariame naudoti ne įprastinius universalius produktus, bet pritaikyti individualius sprendimus, atsižvelgiant į akmens rūšį, nugairinimo laipsnį ir išorines sąlygas.

 

Fasadų apsauga ir restauracija

Jau daugiau nei 60 metų Remmers yra specialistas visais fasadų apsaugos ir restauravimo klausimais. Mes siūlome apsaugą ir estetinę išvaizdą moderniems bei istorinių paminklų fasadams.

Visos statybinės konstrukcijos veikiamos skirtingų aplinkos veiksnių. Todėl Remmers siūlo kiekvienai fasado problemai individualią apsaugos ir restauracijos sistemą.

Su Funcosil produktų palete – į kuria įeina silikono emulsija, Silane, Siloxane, silikono derva ir silikatai - pažeidimai ne tik padengiami, tačiau ir pašalinami.

Panaudojimo sritys: fasadų valymas ir impregnavimas, fasadų dangos, sanuojantis tinkavimas, mūro, betono ir natūralių akmenų renovavimas, siūlių sandarinimas, užpildymas šlamo būdu ir kt.

MEDIENA

Medienos apsaugos priemonės buvo pirmieji produktai, kuriuos Remmers Bauchemie pradėjo gaminti. Dar ir šiandien tai pagrindinis įmonės produktas.


Medienos apsauga tai aplinkos apsauga

Mediena yra gamtos dovana, kuri turi būti tinkamai apsaugota. Remmers tikslas nuo pat pradžių buvo naudoti aplinką tausojančias ir natūralias žaliavas.

Dešimtmečius Remmers medienos apsaugos gaminiams naudojamas bičių vaškas ir natūraliai išgaunamas karnauba palmių vaškas.

Šiuo metu galime pasiūlyti daugiau nei 150 medienos apsaugos ir medienos sanavimo produktų. Mūsų moderniems, aplinkos apsaugai nežalingiems produktams keliami aukšti reikalavimai kokybei ir ekonomiškumui.

GRINDŲ DANGOS

Grindys – intensyviai naudojama bet kurios patalpos dalis. Žmonių srautai ir neigiamas aplinkos poveikis – pagrindinės priežastys, lemiančios grindų nusidėvėjimą. Įmonės specialistai pataria, dar prieš dengiant grindis, atsižvelgus į jų paskirtį, naudoti specialias apsaugines dangas, pailginančias grindų naudojimo laiką ir suteikiančias galimybę derinti skirtingus paviršius bei spalvas.

 

 

 

 

Plonasluoksnės dažomos ir storasluoksnės liejamos dangos naudojamos individualiuose namuose, pramoniniuose pastatuose, lauke (pvz., automobilių stovėjimo aikštelės). Jos atsparios nusidėvėjimui, cheminėms medžiagoms ir didelėms mechaninėms apkrovoms, atitinka priešgaisrinius maisto pramonėje keliamus reikalavimus, nedulka, mažina slydimą.
Plonasluoksnės dažomas grindys yra ekologiškos, greitai džiūsta. Interjero sprendimų laisvei atsiskleisti padės plati spalvų paletė ir skirtingų sistemų įvairovė. Užsakovo pageidavimu vieną paviršių galima padengti skirtingų spalvų dangomis, spalvas maišyti, sukurti įvairius piešinius. Šios besiulės grindų dangos patvarios ir paprastai prižiūrimos.  

 

 

Besiūlės dangos – ekologiškas, saugus, švarią terpę garantuojantis sprendimas. Jos apsaugo nuo kenksmingų bakterijų, paprastai susikaupiančių grindų tarpuose ir plyšiuose, todėl šios dangos ypač tinkamos naudoti vaikų ugdymo įstaigose, maisto ir farmacijos pramonėje.

 

 


Interneto svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Spausdami „Sutinku“ arba toliau naršydami, jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.Sutinku