KONTAKTAI



UAB "Remmers Baltica"

Dubliškių g. 4, LT - 02300 Vilnius
Tel.:    + 370 5 216 42 37  
Faks.: + 370 5 216 42 33
Įmonės kodas 111665073
PVM kodas LT116650716
A/S LT32 7300 0100 0020 3956
AB Swedbank
remmers@remmers.lt

Darbo laikas:
I-IV    08:30 - 17:00
 V       08:30 - 16:00
VI-VII  Nedirbame

Pietų pertrauka: 12:15 - 13:00 val.

Parduotuvės Dubliškių g. 4 (Vilnius) nedarbo metu prašome kreiptis į mūsų partnerius:
http://www.remmers.lt/12915.0.html


Užsakymai priimami:

el. paštu uzsakymai@remmers.lt

Jūsų patogumui paruošta užsakymo forma:

Prekių užsakymo forma

 PREKĖS PRISTATOMOS VISOJE LIETUVOJE!


Buhalterija
Tel.:    +370 520 34748 
E-Mail: lina@remmers.lt

Fasadų apsauga/ restauravimas
Restauracijos ir fasadinių medžiagų vadybininkas - Egidijus Panavas
Tel.:    +370 610 32727   
E-Mail: e.panavas@remmers.lt

Medienos apsauga/ apdaila
Pardavimų projektų valdytojas - Justas Žvikas
Tel.:    +370 615 26088  
E-Mail: justas@remmers.lt
Medienos produktų technologas - Rolandas Lapūnas
Tel.:    +370 686 33318  
E-Mail: rolandas@remmers.lt
Mažmeninės prekybos vadybininkas - Irmantas Ūsas
Tel.:    +370 694 88275  
E-Mail: irmantas@remmers.lt

                                                                                                                                                              Epoksidinės grindų dangos
Produktų grupės vadybininkas - Albinas Kazlauskas
Tel.:    +370 611 16816   
E-Mail: albinas@remmers.lt

Sandėlis
Vytautas: +370 611 12921
Vidmantas: +370 698 12354