Remmers grindų dangos

Grindys – intensyviai naudojama bet kurios patalpos dalis. Žmonių srautai ir neigiamas aplinkos poveikis – pagrindinės priežastys, lemiančios grindų nusidėvėjimą. Įmonės specialistai pataria, dar prieš dengiant grindis, atsižvelgus į jų paskirtį, naudoti specialias apsaugines dangas, pailginančias grindų naudojimo laiką ir suteikiančias galimybę derinti skirtingus paviršius bei spalvas. Plonasluoksnės dažomos ir storasluoksnės liejamos dangos naudojamos individualiuose namuose, pramoniniuose pastatuose, lauke (pvz., automobilių stovėjimo aikštelės). Jos atsparios nusidėvėjimui, cheminėms medžiagoms ir didelėms mechaninėms apkrovoms, atitinka priešgaisrinius maisto pramonėje keliamus reikalavimus, nedulka, mažina slydimą.


Pranašumas – plonasluoksnes dažomas grindis gali įsirengti pats klientas, taip sutaupomas ne tik laikas, bet ir lėšos. Jos ekologiškos, greitai džiūsta.
Interjero sprendimų laisvei atsiskleisti padės didelė spalvų paletė ir skirtingų sistemų įvairovė. Užsakovo pageidavimu vieną paviršių galima padengti skirtingų spalvų dangomis, spalvas maišyti, sukurti įvairius piešinius. Šios besiulės grindų dangos patvarios ir paprastai prižiūrimos.


Besiūlės dangos – ekologiškas, saugus, švarią terpę garantuojantis sprendimas. Jos apsaugo nuo kenksmingų bakterijų, paprastai susikaupiančių grindų tarpuose ir plyšiuose, todėl šios dangos ypač tinkamos naudoti vaikų ugdymo įstaigose, maisto ir farmacijos pramonėje.

 

 


Interneto svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Spausdami „Sutinku“ arba toliau naršydami, jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.Sutinku