©

Medinių langų ir durų dengimo priemonės

Induline Premium-Coatings

Induline impregnantai užtikrina būtiną apsaugą nuo medienos spalvą keičiančių ir medieną ardančių grybų ir, jei reikia, nuo vabzdžių bei termitų. Be to, jie puikiai saugo jautriausias medinių langų vietas. Ši apsauga – esminė medinių langų ilgaamžiškumo užtikrinimo sąlyga.

Induline gruntai užtikrina geriausią tolesnių sluoksnių sukibimą su pagrindu. Tai yra esminė sąlyga, kad paviršiai tarnautų ilgai. Be to, priklausomai nuo norimo paviršiaus arba medienos rūšies, Induline gruntai atlieka ir daugiau funkcijų.

Pramoniniu būdu Induline tarpiniai sluoksniai užtepami nutekėjimo arba purškimo Dynflow būdu ir užtikrina racionalų dengimo procesą. Be to, sukuriama optimali medinių elementų apsauga nuo drėgmės. Meistrams naudoti skirtos purškiamos priemonės namų durims ir probleminei medienai užtikrina ypač gerą izoliaciją.

Induline baigiamieji sluoksniai daugiausia prisideda prie to, kad dengimo sistemų renovacijos intervalai būtų kuo ilgesni. Rišamųjų medžiagų kiekis ir kokybė iš esmės lemia lako kokybę ir tuo pačiu viso paviršiaus ilgaamžiškumą.

Dažnai norima, kad šviesios medienos statybiniai elementai atrodytų kuo natūraliau. Vandeninis natūralaus efekto lakas Induline NW-740/05 medienos-aliuminio langams, langams, žiemos sodams ir namų durims taurinti.

Medienos ir aliuminio derinys kiekvieną langą padaro ypatingą. Tiesiogiai atmosferos neveikiami paviršiai, padengti ypač skaidriais lakais yra malonūs liesti ir sudaro prabangių namų baldų įspūdį. Nesvarbu, ar atrodo lakuoti ar alyvuoti, visada užtikrinama, kad mediena žiūrint ir liečiant atrodys ypač natūraliai.

.

Medinės namų durys – tai jų vizitinė kortelė ir svarbiausias fasado vaizdo kūrimo architektūrinis elementas. Tačiau jų paviršius kasdien susiduria su mechanine apkrova. Ypač kokybiški Remmers 1K baigiamieji sluoksniai čia nustato visiškai naujus standartus.

.

Ypač nuodugniai patikrinta

Oficialiai patvirtinta

Kurdama langų ir durų dangas, Remmers didžiausią dėmesį skiria ypatingam ilgaamžiškumui ir 100 % saugumui. Ilgametė patirtis naudojimo technologijų, tyrimo ir vystymo srityje bei naujausios žinios apie žaliavų rinkas leidžia mums garantuoti saugumą.

Kad būtų užtikrinta Remmers dangų sistemų ilgalaikė kokybė, jos ypač nuodugniai tikrinamos žinomų tikrinimo įstaigų. Taikant sudėtingas procedūras ir laikantis griežtų reikalavimų, tikrinamas jų veiksmingumas, ilgaamžiškumas ir ekologiškumas.

Rezultatas:
Su ilgaamžėmis Remmers dangų sistemomis galite jaustis saugūs!

Stiklų ir lakuotų medinių rėmų klijavimas

Klijuotų langų sistemų ilgaamžiškumas užtikrinamas tik tiksliai suderinus visus komponentus. Rozenhaimo langų technologijų institutas (ift) patvirtina: Lohmann ir OTTO CHEMIE klijavimo medžiagos kartu su Remmers dangų sistemomis atitinka naują ift direktyvą VE-08/3 „Klijuotų įstiklinimo sistemų įvertinimo pagrindas“ ir yra tinkamos bei sertifikuotos naudoti klijuotose langų sistemose.

Remmers sisteminė garantija (RSG)

Induline Premium-Coatings dangų neprilygstamų savybių logiška pasekmė – Remmers sisteminė garantija mediniams langams ir durims.
Visapusiškas saugumas, kurį mediniams langams suteikia Induline Premium-Coatings, ir aukšti sertifikuotų langų gamintojų kokybės standartai (objektyviai remiantis pagrindiniais standartais) leidžia teigti: „10 metų jokio renovacinio perdažymo“. RSG nėra vien tik pardavimą veiksmingai skatinantis įrankis, tačiau ir reikšminga kokybės užtikrinimo priemonė konstrukcijų gamintojams: esminė RSG dalis yra Remmers technikų vykdomas gamybos fiksavimas ir protokolavimas.

©
©

Dizaino kompetencija visose srityse

Dizaino kompetencija
Remmers Induline dangų sistemos ne tik suteikia ilgalaikę apsaugą langams ir durims, bet ir atitinka griežčiausius dizaino reikalavimus dėl spalvos, išvaizdos ir lytėjimo.

Norimos išvaizdos danga
Nesvarbu ar norite daugiau blizgumo, ypatingo skaidrumo, alyvuoto arba lakuoto paviršiaus ar ekstravagantiškų atspalvių, Induline Premium Coatings suteikia daugybę galimybių padaryti langus ir duris norimos išvaizdos.

Skirtingus lytėjimo pojūčius sukelianti mediena
Su Induline dangų sistemomis galite sukurti norimą medienos paviršiaus įspūdį: nuo ypač natūraliai juntamo iki stipriai lakuoto paviršiaus.

Madingi modernūs paviršiai vienoje kolekcijoje
Visos penkios Remmers langų ir durų dangų sistemų kolekcijos sujungtos į vieną bendrą kolekciją. Į vieną katalogą sutraukti atitinkamoms konstrukcijoms pritaikyti sprendimai „Spygliuočių medienos langai ir durys“, „Lapuočių medienos langai ir durys“, „Medienos-aliuminio langai“, „Namų durys“ ir „ Natūralaus efekto lakai konstrukcijoms, kurios turi išlaikyti pastovius matmenis”. Kiekvieną pavyzdį galima išimti atskirai.

Čia prasideda ateitis

Medienos paviršių kompetencijos centras

Medienos paviršių kompetencijos centras: čia prasideda ateitis

Technologinė lyderystė dėl moderniausios įrangos. Medienos paviršių kompetencijos centro techninės galimybės leidžia mums kurti ateities produktų sistemas, tiksliai atitinkančias mūsų klientų individualius poreikius ir norus. Visų pirma atliekamos šios funkcijos:

  • Daugiau nei 2500 m² ploto Remmers kompetencijos centre Lioningene sujungtos svarbiausios kasdienio klientų aptarnavimo sritys
  • Tarptautinis naudojimo technologijų centras, klientų aptarnavimo ir paslaugų centras bei mokymų centras po vienu stogu
  • Praktinius reikalavimus atitinkančių realių klientų sąlygų simuliavimas reguliuojamomis klimato zonomis
  • Moderniausi įrenginiai, kurių įspūdingiausias pavyzdys: visiškai automatinis 6 ašių lakavimo robotas su 3D detalių atpažinimo sistema
  • Greitesnis naujų lakavimo sistemų kūrimas
  • Žinių perdavimas integruotame mokymų ir seminarų centre

Daugiau informacijos

©

Dangų sistemos medinėms durims ir langams

Rasta produktų: 51
  Rodyti visus filtrus

Žiūrėti:

Straipsnio Nr. 152960

Alkoksilą surišantis silikoninis sandariklis

Straipsnio Nr. 163605

Skaidrus izoliuojantis gruntas vandens pagrindu, skirtas dengti purškimo metodu

Straipsnio Nr. 176405

Didesniu atsparumu subraižymams ir rankų kremui pasižymintis, lauko durims skirtas padengiantis tarpinis ir baigiamasis sluoksnis vandens pagrindu

Straipsnio Nr. 172503

Dengiamasis lakas bei tarpinė danga vandens pagrindu, naudojama purškimo metodu

Straipsnio Nr. 176805

Skaidri tarpinė ir galutinė danga vandens pagrindu, ypač tinkama dengti elektrostatiniu purškimo metodu

Straipsnio Nr. 249105

Baltas grunto koncentratas vandens pagrindu, išsaugantis plėvelę

Straipsnio Nr. 249820

Plėvelę išsaugantis baltas gruntas vandens pagrindu

Straipsnio Nr. 268220

Lazūruojanti, tirpiklių pagrindu pagaminta purškiama danga tarpiniams ir baigiamiesiems sluoksniams

Straipsnio Nr. 307005

Puikiai padengianti, purškiama, vandens pagrindu pagaminta pramoninė danga tarpiniams ir baigiamiesiems sluoksniams

Straipsnio Nr. 305720

Vandens pagrindu pagaminta purškiama padengianti danga tarpiniams ir dengiantiesiems sluoksniams

Straipsnio Nr. 326002

Vieno komponento akrilinis glaistas

Straipsnio Nr. 309805

Purškiamas baltas izoliuojantis gruntas vandens pagrindu

©

Konsultavimas kuriant naujas lakavimo technikas

Artimas klientų aptarnavimas visose srityse

Iš savo ilgametės patirties žinome: kompetentingas konsultavimas ir bendras sprendimų ieškojimas galiausia padės pasiekti tikslą. Kvalifikacija ir kompetencija paviršių apdorojimo ir dengimo technikų srityje
lemia labai daug. Todėl mūsų patyrę ekspertai padės pasirinkti produktus, įrangą ir nustatyti reikalingas gamybos procedūras.

Konsultavimas kuriant naujas lakavimo technikas
Planuojate reorganizuoti ar restruktūruoti paviršių apdorojimo ar dengimo technikos padalinius? Mielai konsultuosime jus ir padėsime pasirinkti įrangą ir nustatyti gamybos procedūras. Žinoma, mes patys įrenginių negaminame, tačiau palaikome ryšį su pirmaujančiais įrangos gamintojais visoje Europoje. Mūsų technikai gali suteikti vertingos informacijos, padėsiančios jums planuoti ir priimti sprendimus dėl investicijų:

  • Tai padės jums apsisaugoti nuo bereikalingų investicijų ir galėsite efektyviai planuoti procesus minimaliomis sąnaudomis!
  • Kas pasiteisino kitiems klientams, o kas ne?
  • Kokie įrenginiai ypač gerai dera su Induline Premium-Coatings dangomis?
  • Ar, prieš priimant sprendimą dėl investicijų, įmanoma kartu apžiūrėti panašią įrangą Remmers kompetencijų cente, pas Remmers klientą arba pas gamintoją?