©

Pramoninių dangų kompetencijos centras

Techninis centras, laboratoriniai tyrimai, klientų aptarnavimo centras bei mokymų vieta po vienu stogu

Moderniausia techninė įranga, galimybė išbandyti naujai sukurtas dažų sistemas realiomis sąlygomis bei atlikti išsamius bandymus su produktais - visa tai užtikrina nepriekaištingą galutinį rezultatą.

Moksliniai tyrimai ir plėtra

„Remmers Industrial Coatings“ kompetencijos centro širdis yra didelis techninis centras. Plataus panaudojimo įranga su moderniausiomis mašinomis suteikia mums galimybę išbandyti dažų sistemas realiomis praktinėmis sąlygomis ir atlikti testavimus su naujais produktais. Šalia esanti mūsų laboratorija atlieka daugybę tyrimų, kuria ir testuoja naujas sistemas. Visas šis techninis kompleksas užtikrina profesionalų bendradarbiavimą su mūsų klientais, sklandžią darbų eigą bei puikius galutinius rezultatus.

©
©

Klientų aptarnavimas

Vokietijoje, Hiddenhausen mieste esančioje gamykloje lankytojai, klientai bei darbuotojai gali stebėti Remmers Industrielacke gaminių asortimento įvairovę. Čia vyksta susitikimai su mūsų partneriais. Supažindiname su visa technologijų sistema, konsultuojame, apmokome, testuojame.

Naujos įrangos dėka dabar galime optimaliai atkurti savo klientų gamybos sąlygas, kad galėtume sukurti individualius produktų sprendimus, išbandyti juos praktikoje ir, jei reikia, dar labiau juos optimizuoti.

Mokymas ir švietimas

"Mokymasis yra tarsi irklavimas prieš srovę.

Kai tik sustoji, tu dreifuoji atgal “.

(Benjamin Britten, britų kompozitorius)

Turėdami profesionalų kompetencijos centrą siūlome individualius mokymus klientams, įmonei aktualiomis temomis.

Jei susidomėjote ir turite klausimų apie galimus Jūsų įmonės darbuotojų mokymus, nedvejodami susisiekite su mumis.

©

Pramoninių dangų kompetencijos centras