©

Lauko medienos apsauga

Sodo medienai, terasoms ir baldams

Vasarą gyvenimas persikelia į lauką: mėgaujatės vakaru po darbo dienos, kepate lauke ar tiesiog atsipalaiduojate mediniame šezlonge. Terasos vis dažniau tampa praplėsta gyvenamąja erdve. Kad joje sukurtumėte jaukią aplinką, turite pasirinkti tinamas medžiagas. Todėl mediena kaip natūrali žaliava idealiai tinka šiai vietai.

Sodo baldai, terasos grindys ir tvoros dažniausia gaminami iš medienos ar medžio-plastiko kompozito. Vis populiaresnė tampa kietmedžių mediena, nes ji labai atspari ir gali būti naudojama universaliai. Jei savo medienos nesaugosite, dėl atmosferos poveikio ji greitai papilkės, ir joje atsiras įtrūkimų bei kitų pažeidimų. Šių medžiagų priežiūrai bei apsaugai naudojant Remmers produktus, pavyzdžiui, lazūrą, jos ilgai išliks gražios.

Atraskite Remmers medienos apsaugos produktus dabar – apsaugokite sodo baldus lazūra, apsauginiu, dengiamuoju sluoksniu ar padenkite apsauginiu aliejumi.

Sodo medienos apsauga ir priežiūra

Impregnuokite, prižiūrėkite ir valykite – Remmers produktai sukurti tam, kad saugotų jūsų lauko medieną. Tinkamos lazūros naudą jausite ilgus metus.

Jūsų medinės grindys pasidengė negražiomis žaliomis apnašomis? Su Remmers žalių apnašų valikliu medienos, betono, akmens ir kiti paviršiai valomi juos tausojant. Pilkos apnašos efektyviai šalinamos Remmers medienos pilkų apnašų valikliu. Atmosferos paveiktoms medinėms grindims tinka giluminis medienos valiklis, pašalinantis visus dangos likučius.

Po valymo reikia priežiūros, todėl medžio-plastiko kompozito, „Resysta“ ir bambuko komponentai impregnuojami Remmers MPK impregnavimo aliejumi . Mediniams baldams, terasoms ir kitoms medinėms konstrukcijoms tinka Remmers priežiūros aliejus. Jis nelaidus vandeniui, atsparus atmosferos poveikiui ir saugo lauko medieną nuo išdžiuvimo. Priežiūros aliejai, kurių galite įsigyti įvairių atspalvių, jūsų lauko erdvę pavers viliojančia vieta. Dekoratyvią priežiūrą užtikrins Remmers [eco] sodo medienos aliejai, pagaminti iš atsinaujinančių žaliavų. Šie įvairiapusiškai aliejai apsaugos jūsų sodo baldus ir medines terasas nuo vėjo ir atmosferos poveikio.

Užtikrinkite tinkamą tiek vidaus, tiek lauko medienos apsaugą!

Sodo medienos apsauga ir priežiūra

Rasta produktų: 5
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 4800264501

Dekoratyvinis aliejus tirpiklių pagrindu medinėms terasoms ir sodo baldams

Prekės kodas 4800208701

Aliejus tirpiklių pagrindu terasoms, tvoroms ir kitoms konstrukcijoms, pagamintoms iš medienos ir plastiko kompozito (WPC), natūralaus pluošto junginio „Resysta“ ir bambuko

Prekės kodas 4800769001

Atsparus atmosferos poveikiui, matinis aliejus terasoms ir sodo baldams

Prekės kodas 264003

Specialus valiklis, skirtas atmosferos sąlygų paveiktiems, dekoratyvine danga padengtiems mediniams paviršiams lauke

Prekės kodas 4800264103

Specialus valiklis ir šviesiklis lauko medienai