©

Remmers pramoniniai lakai

Aukštos kokybės produktai, skirti pramoninėms technologijoms

Apie Remmers pramoninius lakus

Remmers Industrielacke yra aukštos kokybės pramoninių dangų gamybos specialistas.

Universalūs produktai apsaugo bei puošia baldų paviršius. Pradžia buvo tradicinė. Įmonė veiklą pradėjo nuo lakų gamybos mediniams paviršiams, tačiau asortimentą greitai išplėtė, technologijas ištobulino ir šiai dienai yra sukūrusi itin platų dangų sistemų spektrą. Sistemų, pritaikytų naudoti tiek ant medienos, tiek ant medžio drožlių plokščių, plastiko bei plastiko-medienos mišinio.

1956 m. Herforde įkurta bendrovė, pavadinimu 3H-Lacke, pradėjo kurti dangų technologijas tuo metu rinkoje lyderiaujantiems partneriams baldų pramonės srityje. Nuo 2009 m. įmonė tapo Remmers grupės, įsikūrusios Löningene, dalimi. Po įmonių susijungimo buvo atliktos didelės investicijos, kurios suteikia technologinį pranašumą ir užtikrina tvirtą poziciją rinkoje.

2016 m. lapkričio 1 d. pavadinamas buvo pakeistas į Remmers Industrielacke.

Decentralizuota Remmers grupės struktūra leidžia Remmers Industrielacke kompanijai ir toliau veikti savarankiškai bei optimaliai koordinuoti pardavimus, plėtrą, gamybą ir kitas funkcijas Herforde.

Kompanija suteikia savo klientams profesionalų servisą ir inovatyvias paviršių sistemas.

Remmers Industrielacke siūlo platų produktų asortimentą. Mūsų lakų technologijoje be savo standartinių gaminių, siūlome ir specialius, individualiems poreikiams pritaikytus sprendimus. Išsami konsultacija ir techninis palaikymas - neatsiejama mūsų darbo dalis.

Dirbdami medienos apdailos sektoriuje esame įpratę prie kasdienių iššūkių. Tai leidžia mums garantuoti unikalius sprendimus, susijusius su įvairių medžiagų dizainu ir funkcionalumu.

Greitai priimami sprendimai, greitas pristatymas, geri santykiai su klientais - visa tai yra tobulo serviso paslaptis. Aukštos kvalifikacijos laboratorijos darbuotojai, profesionalus techninis aptarnavimas, kuris visada yra pasirengę padėti jums sukurti sprendimus, susijusius su jūsų individualiais poreikiais.