Betono paviršiaus apsaugos sistemos

Didelis efektyvumas derinant su kūrybine įvairove

Aukštos kokybės impregnavimas ir standus arba įtrūkimus padengiantis „Remmers“ produkto sluoksnis padidina apsaugą nuo drėgmės įsiskverbimo, CO² ir plieną veikiančių druskų patekimo į betono krašto zoną.

Nevaikščiojamosioms ir nevažiuojamosioms zonoms

Kad į statybinę medžiagą nesiskverbtų drėgmė, galima naudoti jau šimtmečius žinomą metodą. Dar Vitruvijus savo kūrinyje „De Architectura Libri Decem“ aprašė natūralių aliejų naudojimą, siekiant padaryti skiedinį nepralaidų vandeniui. Šiandien šią funkciją atlieka modernios apsauginės medžiagos, kurių veiksmingumą ir ilgaamžiškumą užtikrina aukštos kokybės veikliosios ir rišamosios medžiagos.

Dengiamosios medžiagos ir impregnantai sudaro apsauginį sluoksnį, atliekantį skirtingas funkcijas. Be apsaugos nuo kenksmingų medžiagų, pvz., druskos arba CO₂ įsiskverbimo į betoną ir su tuo susijusio drėgmės balanso reguliavimo bei padidėjusios elektrinės varžos, taip pat gali padidėti fizikinis pasipriešinimas. Be to, atsiranda galimybė naudoti standžią arba lanksčią įtrūkimų dangą bei didžiulė dizaino įvairovė su patikrintomis paviršiaus apsaugos sistemomis nuo OS 1 iki OS 5a.

„Remmers“ paviršiaus apsaugos sistemos atitinka DIN EN 1504-2 standarto reikalavimus ir Vokietijos gelžbetonio komisijos (DAfStb) remonto nuorodas.

©

OS 1

Hidroizoliacinis impregnavimas vandeniui atspariam paviršiui sukurti. Poros ne užpildomos, bet tik padengiamos.

Ant paviršiaus neįmanoma pastebėti plėvelės susidarymo ir atlikti betono paviršiaus optinio projektavimo.

©

OS 2

Atvirai laikomų betoninių statybinių elementų, turinčių pakankamą vandens nutekėjimo sistemą, taip pat jų purškimo zonos profilaktinė apsauga, net apledėjimo šalinimo priemonėmis apdorotose vietose.

©

OS 4

Atvirai laikomi betoniniai statybiniai elementai, taip pat jų purškimo zonos, apdorotos apledėjimo šalinimo priemonėmis, jei ant pagrindo nėra įtrūkimų

©

OS 5a

Atvirai laikomi betoniniai statybiniai elementai su arti paviršiaus esančiais įtrūkimais, taip pat jų purškimo zonos, apdorotos apledėjimo šalinimo priemonėmis.

Vaikščiojamosioms ir važiuojamosioms zonoms

Aukštos kokybės impregnavimas ir standus arba įtrūkimus padengiantis „Remmers“ produkto sluoksnis padidina apsaugą nuo drėgmės įsiskverbimo, CO² ir plieną veikiančių druskų patekimo į betono krašto zoną. Apsauginę funkciją užtikrina patikrintos ir patvirtintos paviršiaus apsaugos sistemos OS 8 - OS 11 b.

©

OS 8

Standi danga didelę mechaninę apkrovę patiriančioms zonoms pagal DIN EN 1504-2 / DIN V 18026 standartą

©

OS 8 WD

Vandeniui pralaidi danga didelę mechaninę apkrovę patiriančioms zonoms

©

OS 10 / OS 11a pro

Danga, veikianti kaip sandarinimo sluoksnis, pasižyminti geru įtrūkimų padengimu apsauginiais ir dengiančiaisiais sluoksniais, skirta vaikščiojamosioms ir važiuojamosioms zonoms, remiantis Vokietijos gelžbetonio komisijos (DAfStb), TL / TP-BEL-B3

©

OS 11a (OS Fa)

Didesnio atsparumo dinamiškiems įtrūkimams danga, skirta vaikščiojamosioms ir važiuojamosioms zonoms, remiantis DIN EN 1504-2 standartu ir Vokietijos gelžbetonio komisija (DAfStb)

©

OS 11b (OS Fb)

Didesnio atsparumo dinamiškiems įtrūkimams danga, skirta vaikščiojamosioms ir važiuojamosioms zonoms, remiantis DIN EN 1504-2 standartu ir Vokietijos gelžbetonio komisija (DAfStb)

Paviršiaus apsaugos sistemos

Rasta produktų: 10
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 100825

Polimercementinio betono (PCC) smulkus glaistas

Prekės kodas 649013

Kvarcitu užpildyta, pluoštu sutvirtinta tarpinė danga, skirta betono paviršiams išlyginti

Prekės kodas 071005

Vandeningas impregnavimo kremas silano pagrindu, be tirpiklių

Prekės kodas 650005

Aukštos kokybės gryno akrilato fasadiniai dažai

Prekės kodas 116011

Skaidri grunto ir skiedinio derva

Prekės kodas 638101

Pigmentuota, šilko blizgesio danga vandens pagrindu

Prekės kodas 637101

Matinė pigmentinė sandarinimo priemonė pagrindu

Prekės kodas 122331

Pigmentuotas gruntas ir bazinis sluoksnis

Prekės kodas 618611

Pigmentuota voleliu dengiama danga arba paviršiaus sandariklis

Prekės kodas 605169

Purškiama hidroizoliacija „Remmers Deck OS 10 pro“ sistemose