Privatumo politika ir slapukai

Leidėjas

Remmers GmbH
Bernhard-Remmers-Str. 13
49624 Löningen
Prekybos registras: Amtsgericht Oldenburg, HRB-Nr. 150016
Valdytojai: Dirk Sieverding, Ingo Fuchs, Thomas Biermann, Alexander Böhler


Atstovybė Lietuvoje:

UAB "Remmers Baltica"
Dubliškių g. 4,
Vilnius LT-02300
Įmonės kodas 111665073

PVM mokėtojo kodas LT116650716

Tel.: +370 5 216 42 37
el. paštas: info@remmers.lt

Naudojimosi sąlygos ir privatumas

Dėkojame, kad lankotės mūsų interneto svetainėje. UAB „Remmers Baltica“ šioje svetainėje pateikia informaciją, skirtą savo klientams ir kitoms suinteresuotoms šalims.

Svetainėje patalpintos informacijos atsisiuntimas ir laikinas saugojimas yra leidžiamas. Tačiau dėl šios svetainės turinio dauginimo, nuolatinio laikymo arba duomenų perdavimo, būtina gauti UAB „Remmers Baltica“ sutikimą.

Duomenų apsauga

Mūsų svetaine galite naudotis ir nepateikę asmeninių duomenų. Dėl atskirų mūsų svetainės paslaugų naudojimo gali būti skirtingų taisyklių, kurios sekančiuose punktuose bus pateikiamos atskirai.

UAB „Remmers Baltica“ atsakingai žiūri į asmens duomenų apsaugą, todėl siekia ne tik suteikti patogų ir išsamų mūsų internetinio puslapio naršymą, bet ir užtikrinti šiame tinklalapyje tvarkomų asmens duomenų bei kitos informacijos saugumą ir konfidencialumą. Jūsų asmens duomenys (pvz., vardas, pavardė, adresas, el. paštas, telefono numeris ir kt.) apdorojami laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.

Asmens duomenų rinkimas

Jūsų laisva valia pateikti duomenys naudojami klientų priežiūros ir aptarnavimo tikslais: operatyviam pasiūlymų ir užsakymų vykdymui, išsamiai konsultacijai apie prekes ir paslaugas bei naujienlaiškio prenumeratai su Jūsų sutikimu.

Asmens duomenų perdavimas

Tuo atveju, kai prekių ar paslaugų užsakymas kliento pageidavimu vykdomas su pristatymo paslauga, jūsų asmens duomenys bus perduoti transporto bendrovei arba atitinkamam finansinių paslaugų teikėjui, kuris yra atsakingas už paslaugų pristatymą ar mokėjimą.

Slapukai („cookies“)

Mūsų interneto svetainėje naudojame taip vadinamus slapukus („cookies“).

Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurie perduodami iš tinklalapio ir įrašomi į svetainės lankytojo kompiuterio kietąjį diską. Slapukai identifikuoja lankytoją kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Jį naudojant tinklalapyje įsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Jie padeda optimizuoti interneto paieškos efektyvumą ir mūsų teikiamus pasiūlymus. Tai ypač reikalinga, norint naudotis mūsų svetainės pirkinių krepšelio funkcija. Šie slapukai ištrinami, kai uždarote naršyklę.

Jūs visuomet galite savo naršyklėje nustatyti neleisti įrašyti slapukų į kietąjį diską arba ištrinti jau įrašytus slapukus, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Informacijos, nurodančios, kaip neleisti priimti slapukų ar juos ištrinti, ieškokite savo naršyklės arba programinės įrangos gamintojo žinyne.

Serverio duomenys

Apsilankius mūsų svetainėje be kitų duomenų, kuriuos perduoda Jūsų interneto naršyklė mums ar mūsų interneto paslaugų teikėjui, saugumo sumetimais perduodama ir ši, žemiau nurodyta, informacija:

- Naršyklės tipas ir versija

- Naudojama operacinė sistema

- Svetainė, iš kurios apsilankėte mūsų tinklalapyje (URL nuoroda)

- Jūsų prieigos data ir laikas

- Jūsų interneto IP adresas

Jei neturime gavę iš Jūsų jokio specialaus sutikimo, pvz., naujienlaiškio prenumeratos, tuomet šie duomenys bus ištrinti vėliausiai per 7 dienas.

Naujienlaiškis

Po sutikimo prenumeruoti naujienlaiškį Jūsų el. pašto adresu bus siunčiama informacija apie prekes, naujienas, pasiūlymus. Šiuos duomenis mes saugome tam, kad galėtume kuo tiksliau atsižvelgti į vartotojų poreikius. Atitinkamai surinkti duomenys naudojami siunčiant kuo tikslesnę, konkrečiam vartotojui pritaikytą informaciją. Jūs bet kuriuo metu galite atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos.

Nuorodos į kitas interneto svetaines

Mūsų internetinėje svetainėje pateikiamos nuorodos į kitas interneto svetaines. Aukščiau išvardinti punktai dėl privatumo taikomi tik mūsų interneto svetainei. Poreikiui esant, prašom atsižvelgti į susietų tinklalapių privatumo nuostatas. Mes neatsakome už svetimų svetainių, kuriose lankotės naudodamiesi nuorodomis ir kurios yra specialiai pažymėtos, turinį. Jų turinio mes nesisaviname. Už nelegalų, klaidingą ar neišsamų turinį bei už žalą, kurią sukelia tokios informacijos naudojimas ar nenaudojimas, atsako tik interneto svetainės, į kurią buvo pateikta nuoroda, savininkas.

Jei turite daugiau klausimų dėl Jūsų asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir naudojimo, prašome kreiptis žemiau nurodytu adresu:

UAB „Remmers Baltica“

Dubliškių g. 4, LT-02300 Vilnius

Tel.: +370 5 216 4237

info@remmers.lt