©

Remmers kompanija

Nuo vieno asmens idėjos iki stiprios tarptautinės įmonės

Mes kuriame, saugome ir išlaikome vertybes

Bernhard Remmers 1949 metais įkurta Remmers grupė ir šiandien yra nepriklausoma šeimos įmonė. Esame specializuota cheminių statybos produktų, medienos dažų ir lakų gamybos įmonė su 1500 aukštos kvalifikacijos specialistų, siūlanti virš 400 gaminių sistemų, leidžiančių išspręsti įvairiausias problemas ir sukaupusi ilgametės patirties svarbiausiose srityse.

Bendradarbiaudami su partneriais šalyje ir visame pasaulyje kuriame pridėtinę vertę. Kai kalbama apie saugias sistemas, kompetenciją ir individualias paslaugas, Remmers yra pirmaujantis prekės ženklas.

©

Tarptautinis partnerių tinklas

Jei mąstai neribotai, gali ir veikti neribotai

Iš Vokietijos į visą pasaulį. Mes veikiame tokioje pramonėje, kurioje rinkos tampa vis labiau globalios, klientai ir verslo partneriai bendradarbiauja tarptautiniu mastu, o produktams ir projektams keliami reikalavimai jau seniai peržengė šalių ribas. Remmers šį potencialą pastebėjo labai anksti.

Mūsų eksporto dalis nuolat auga ir šiuo metu viršija 35 % bei apima daugiau nei 30 Europos šalių. Su savo žiniomis, produktų sprendimais ir paslaugomis klientus pasiekiame jų namuose ir darbo vietose.

Kai daugiau žinai, daugiau ir gali

Remmers Gruppe veikia įvairiausiose rinkose. Siūlome įvairiausius produktus – nuo statinių, medienos ir grindų apsaugos priemonių iki pramoninių lakavimo sistemų. Mūsų klientai – tai meistrai, projektuotojai, prekybos organizacijos, statybų užsakovai ir kiti. Mes siūlome tiek pavienius produktus, tiek išsamias koncepcijas, statybos projektų įgyvendinimą ar dažymo linijos projektavimą.

Kad atitiktume šiuos įvairiapusiškus reikalavimus sudarome kompetencijos komandas, kurios keičiasi žiniomis su Bernhard Remmers akademija. Vykdomos visapusiškos paslaugos su Remmers projektavimo padaliniu. Tyrimai ir sertifikavimas su Bernhard Remmers tyrimų institutu. Ir žinoma, visi Remmers prekės ženklo produktai bei sisteminiai sprendimai.

Bernhard Remmers akademija (Bernhard Remmers Akademie) įsteigta meistrų organizacijų, Vokietijos paminklosaugos fondo ir įmonės įkūrėjo Bernhard Remmers iniciatyva. Su savo naujoviška, galiojančiais standartais ir direktyvomis paremta mokymų koncepcija bei galimybe sukurti pelningus tinklus siūlome paslaugas, padedančias kurti pridėtinę vertę. Žinios kuria vertę.

Dideliuose projektuose ypač svarbūs ne tik patikimi produktai bei sistemų sprendimai, bet ir kiti veiksniai. Mūsų ypač kvalifikuoti Remmers projektavimo padalinio darbuotojai padės tiek analizuojant, tiek konsultuojant ir kuriant koncepciją, tiek įgyvendinant projektus. Tai darome laikydamiesi galiojančių nacionalinių ir tarptautinių direktyvų bei atsižvelgdami į jūsų individualios poreikius.

Savarankiška, akredituota laboratorija garantuoja visišką neutralumą atliekant tyrimus ir sertifikavimo procedūras. Bernhard Remmers tyrimų institutas moderniausiais metodais be kita ko tiria medieną, mineralines statybines medžiagas, dangas, dažus ir lakus. Užsakovų įvairovė taip pat labai didelė: tai privatūs klientai, architektai, produktų naudotojai ar viešosios įstaigos.

Inovatyvias idėjas paverčiame praktiniais sprendimais

Kad galėtume pasiūlyti tikrai inovatyvius ir rinkai pritaikytus sprendimus, savo tyrimų ir vystymo padaliniuose esame įdarbinę daugiau nei 80 specialistų. Čia kasdien kuriamos į ateitį orientuotos bei aplinką ir išteklius tausojančios produktų sistemos, skirtos patikimai ir ilgalaikei pastatų, jų detalių ir paviršių apsaugai.

Mūsų kompetencijos centruose, kuriuose sumontuoti moderniausi įrenginiai bei mašinos, galime modeliuoti ištisus gamybos procesus realiomis sąlygomis. Technologijų centre taip pat įrengtos klientų, paslaugų bei mokymo patalpos, leidžiančios teikti klientams įvairiausias paslaugas.

Statyba, renovavimas ir remontas – tai pagrindinės Remmers kompetencijos nuo pat įkūrimo. Reikalavimai ir taikymo sritys yra labai įvairiapusiški. Puikiai išmanome nacionalinius ir tarptautinius standartus bei direktyvas, naudojamės savo per ilgus metus sukauptomis žiniomis, kaip apsaugoti pastatus ir išsaugoti jų vertę.

Grindų dangos savybės ypač svarbios pramoninėse patalpose bei itin intensyviai naudojamose vietose. Visų pirma dėl darbo saugos, higienos ir ilgaamžiškumo neturėtų būti daroma jokių kompromisų. Remmers siūlo daugybę apsauginių ir dekoratyvinių sprendimų.

Natūrali medžiaga mediena daugelio mūsų klientų namuose ir darbo vietoje užima ypač svarbią vietą. Remmers su savo produktais ir sistemomis jau seniai išsikėlė tikslą – suteikti naudojamai medienai natūralią apsaugą. Mūsų aukštos kokybės medienos dengimo sistemos apima daugybę apsauginių ir dekoratyvinių sprendimų.

Kai Europos statybinės chemijos produktų lyderis imasi naujų sričių ir nukreipia savo žvilgsnį į aukštos kvalifikacijos ekspertizę bei pramonines paviršių technologijas, atsiranda puiki kryptis į ateitį. Tikslius sprendimus kuriame kartu su savo klientais, padedant aukščiausios kvalifikacijos pramoninių dangų ekspertams.

Logistikos koncepcijos, prasidedančios dar gamybos procese

Kad kokybė būtų greitai prieinama

Dėl spartaus augimo ir didėjančių klientų reikalavimų Remmers padarė logistiką viena iš pagrindinių įmonės kompetencijų. Nuolat optimizuojame ir tarpusavyje deriname visus procesus: nuo žaliavų įsigijimo, gamybos ir sandėliavimo iki pardavimo. Viso to rezultatas – sistema, leidžianti individualiai užsakytus ir pagamintus produktus patiekti per trumpiausią laiką, nepriklausomai nuo vietos. Naujoje, integruotoje logistikos koncepcijoje optimizuoti visi procesai ir atsižvelgta į kiekių augimą ateityje. Vokietijoje ir keliose kaimyninėse valstybėse labai sėkmingai taikome rinkoje analogų neturinčią 24 val. logistikos koncepciją (tiekimas per 24 valandas nuo užsakymo gavimo). Šį savo privalumą toliau diegsime visoje Europoje.

©
©

Individualiai pritaikytos paslaugos kuo arčiau kliento

Žmonės žmonėms

Efektyvios sprendimų priėmimo procedūros, trumpas tiekimo laikas ir buvimas arti kliento – tai mūsų paslaptys. Su 400 specializuotų atstovų ir technikų visoje Europoje Remmers turi tankiausią kompetentingų konsultantų tinklą.

Klientų aptarnavimo komandos turi sukaupusius ilgametės patirties ir išmokytos atsižvelgti į rinkos ir klientų poreikius. Nepriklausomai nuo to, ar kalbama apie meistrus, projektuotojus, techninės arba specifinės pagalbos teikėjus, mes pasitikime žmonių bendradarbiavimu ir ieškome ilgalaikių partnerių lygiaverčiam bendradarbiavimui. Be to, konsultuojame dėl produktų naudojimo, projektavimo, teisės aktų ir taisyklių, technologinių naujovių bei dizaino tendencijų.

Mūsų įmonės istorija

Viskas prasidėjo paprastame garaže. Visai Vokietijai atsistatant po karo, Bernhard Remmers Žemutinės Saksonijos mieste Lioningene įkuria savo įmonę. Nuo pat pradžios jis stengiasi asmeniškai bendrauti su klientais ir tiekėjais, anksti pastebėti galimas statybos problemas ir lėtai, tačiau užtikrintai plėtoja savo bendrovę iki tarptautinės įmonės, turinčios dukterinių įmonių visoje Europoje.