©

Aliejai, lazūros ir dažai

Vidaus baldams, parketui ir stalviršiams ir pan.

Medienos priežiūros priemonių ekologiškumas ypač svarbus vidaus patalpose. Remmers [eco] produktai pažymėti garsiu kokybės ženklu. Juo patvirtinama, kad medienos aliejai, lazūros ir dažai be kita ko pasižymi ypač mažomis emisijomis bei yra nepavojingi žmonėms ir aplinkai.

Mediena, kaip jokia kita medžiaga, prisideda prie geros savijautos. Taip yra ne tik dėl jos dailios išvaizdos, bet ir dėl teigiamų fizinių savybių. Jeigu lauko medieną reikia apsaugoti nuo vėjo, atmosferos poveikio ir grybų, tai gyvenamosiose patalpose keliami visai kiti reikalavimai. Labai daug žalos medienai gali padaryti nešvarumai ir mechaninė apkrova. Visų pirma parketą ir medinių laiptų pakopas būtina padengti specialiais aliejais kaip apsaugine danga, kadangi jie tiesiogine šio žodžio prasme kasdien „trypiami“ kojomis.

Medienos aliejais ir kitos taurinimo priemonės vidaus medienai, viena vertus parodo visą medienos grožį, kita vertus užtikrina medžiagos stabilumą ir ilgalaikę gerą išvaizdą. Nesvarbu ar lazūros, lakai, vaškai-aliejai ar stalviršių aliejai – mūsų produktai užtikrins paviršių priežiūrą ir atsparumą. Jie saugo nuo kasdienės mechaninės apkrovos ir yra atsparūs įprastinėms buitinėms cheminėms priemonės.

Be to, produktai labai patogūs naudoti, įvairiapusiai ir pasižymi reikiamomis apsauginėmis savybėmis.

Apsaugokite baldus, parketą ir pan. su medienos aliejais ir lazūromis

Remmers medienos aliejai, dažai ir lazūros idealiai tinka naudoti vidaus medienos paviršiams. Jie užtikrina jūsų medinių baldų, parketo ir stalviršių apsaugą bei priežiūrą. Tačiau mūsų lazūros bei lakai puikiai tiks ir sienų bei lubų dailylenčių apsaugai.

Remmers gyvenamųjų patalpų lazūra gali būti naudojama bet kokiai medienai ir tinkama net ir jautriems paviršiams, pavyzdžiui, vaikų žaislams ar drėgnoms vietoms, pavyzdžiui, vonios kambariui. Medienos lazūrą rasite bet kokiam interjero stiliui: ją galite įsigyti įvairių spalvų ar bespalvę.

Su Remmers laiptų ir parketo laku užsandarinsite jautrius medienos paviršius. Lakuotų grindų priežiūros priemonė yra dar vienas produktas, skirtas medinių grindų priežiūrai. Idealiai tinka laiptų pakopoms, lentelėms ir lentjuostėms: Remmers vaškas-aliejus giliai įsiskverbia į medieną ir pabrėžia jos natūralią struktūrą.

Remmers vaškai-aliejai – tai tausojantys medienos aliejai, idealiai tinkantys vidaus medienai taurinti. Vaškai-aliejai skirti specialiai medinėms grindims ir laiptams arba medžio masyvo baldams, kadangi jie giliai įsiskverbia, pabrėžia natūralią medienos struktūrą ir užtikrina ilgalaikę apsaugą.

Be to, Remmers siūlo daug kitų [eco] serijos gaminių iš atsinaujinančių žaliavų, pavyzdžiui, stalviršių aliejų [eco]. Sužinokite daugiau apie medienos aliejų, lazūrų ir dažų, skirtų vidaus medienos apsaugai ir priežiūrai, asortimentą bei suraskite tinkantį produktą ir arčiausia jūsų esantį specializuotą pardavėją.

Vidaus medienos apdaila

Rasta produktų: 5
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 4400240001

Vaško lazūriniai dažai natūralių dervų ir linų sėmenų aliejaus pagrindu

Prekės kodas 4400239001

Sandarinimo lakas vandens pagrindu, dengiamas voleliu arba teptuku

Prekės kodas 768383

Neslystanti, struktūrą išryškinanti vidaus patalpų medienos apdailos priemonė

Prekės kodas 769783

Patvari, purvo nepraleidžianti vidaus patalpų medienos apdaila

Prekės kodas 069583

Kieto vaško alyva natūralių aliejų pagrindu