©

Specializuotas projektavimas

Ilgametė patirtis ir patikimos paslaugos

©

Analizė. Konsultacijos. Koncepcijos.

Remmers projektavimo padalinys – tai patikimas partneris daugelyje šalies ir tarptautinių rinkų. Dirbame įvairiose pramonės, prekybos ir gyvenamųjų pastatų statybos srityse, tačiau mūsų arkliukas – statybos paminklų priežiūra. Aukštos kvalifikacijos ekspertai iš viso pasaulio pasiruošę padėti jūsų statybos projektuose. Išmanome specifinius jūsų šakos reikalavimus. Dėl per daugelį dešimtmečių sukauptos patirties Remmers projektavimo padalinys yra patikimas partneris visais remonto klausimais. Mūsų paslaugos prisideda nuo pirmųjų tyrimų, pavyzdžiui, imant ėminius ir tiriant juos laboratorijoje. Svarbiausia sukurti individualiai pritaikytą koncepciją, atsižvelgiant į visus ekonominius ir techninius veiksnius.

Chloridai gali labai stipriai pažeisti armuotą betoną. Todėl betonui būtina ypatinga apsauga. Tai ypač svarbu eismo statiniuose: tiek judančio, tiek stovinčio eismo.

Visos gyvenamosioms patalpoms ir gatvėms neskirtos grindys yra laikomos pramoninėmis grindimis. Pramoninės grindys turi būti ne tik pakankamai patvarios, tačiau turi išlikti ilgą laiką atsparios įvairiausiems poveikiams bei reikalauti kuo mažiau įprastinės ir techninės priežiūros.

Statybos paminklams reikia individualiai pritaikytų sprendimų. Dėl klaidų kultūros vertybės gali būti negrįžtamai prarastos. Todėl rengiant koncepciją ir pasirenkant produktus būtinas ypatingas atidumas ir sąžiningumas. Būtina išmanyti įvairius paminklų priežiūros principus: atstatyti ar konservuoti?

Maisto pramonėje dažnai susiduriama su didele mechanine apkrova ir tuo pačiu su ypač aukšta temperatūra dėl karštų skysčių. Daugelyje šių skysčių yra agresyvių medžiagų, pavyzdžiui, pieno ar acto rūgšties. Poliuretano betonas per daugelį metų pasiteisino kaip tinkama grindų dengimo sistema įvairioms apkrovoms.

Hidrotechniniai statiniai, pavyzdžiui, nuotekų apdorojimo įrenginiai, patiria didžiulę apkrovą, trumpinančią jų naudojimo laiką, pavyzdžiui, sieros rūgšties sukeliamos cheminės ir biogeninės korozijos poveikį, teigiamą ir neigiamą vandens apkrovą ir mechaninę apkrovą. Su Remmers projektavimo padaliniu gausite viską iš vienų rankų: kvalifikuotą statinio būklės analizę, individualiai pritaikytą renovavimo koncepciją ir pagalbą vykdant renovavimo darbus.