©

Servisas

Esame daugiau nei dažų tiekėjas - esame partneris savo klientams

Greitai priimami sprendimai, greitas pristatymas, geri santykiai su klientais - visa tai yra tobulo serviso paslaptis. Aukštos kvalifikacijos laboratorijos darbuotojai, profesionalus techninis aptarnavimas, kuris visada yra pasirengę padėti jums sukurti sprendimus, susijusius su jūsų individualiais poreikiais.

©

Viskas po vienu stogu

Industrielacke kompetencijos centras

Mūsų kompetencijos centras „Remmers Industrial Coatings“ yra ne tik techninis centras. Daugiau nei 2500 m² plote ji jungia tris svarbias mūsų kasdienio darbo sritis: mokslinius tyrimus ir plėtrą, klientų aptarnavimą ir produktų pristatymą, taip pat profesinį mokymą bei praktiką.

Daugiau informacijos

Dažų linijos kompetencija

Ar ketinate pristatyti naują dangų sistemą? Ar ketinate pertvarkyti ar išplėsti esamą dangų sistemą? Ar ieškote būdų, kaip optimizuoti savo sistemą? Ar jums reikia tiekėjo, kuris lydėtų jus vietoje nuo įvado iki dažų linijos paleidimo?

Pasinaudokite mūsų ilgamete patirtimi ir kompetencija.

Techninis aptarnavimas

Mūsų techninio aptarnavimo tarnyba ir mūsų laboratorijos specialistai mielai patars, kaip surasti jūsų paviršiaus reikalavimus.


Vykdydami su produktu susijusią paslaugą, mes taip pat džiaugiamės galėdami jums padėti pateikdami klausimus ir praktinio taikymo galimybes, susijusius su naujais įstatymais ir kitais teisės aktais.


Tiesiog atsiųskite mus savo prašymą!


©