©

Remmers vandeniniai lakai

Našūs ir draugiški aplinkai

Su Remmers vandeniniais lakais profesionalūs staliai ir specializuotos įmonės, serijiniu būdu dengiančios medieną ir medienos medžiagas, gauna visą vandeninių lakų, kurie yra veiksminga alternatyva ligšioliniams, tirpikliniams 2K vidaus medienos lakams.

Daugiau vandens, mažiau tirpiklių

Remmers vandeninės lakavimo sistemos – tai aplinkai draugiškas, profesionalus įvairių medienos paviršių ir medienos medžiagų dengimo sprendimas. Lakai savo savybėmis atitinka galiojančių teisės aktų reikalavimus, yra efektyvūs ir juos paprasta naudoti.

Sluoksniniai ir dengiamieji vandeniniai lakai

Remmers skaidrūs lakai išsiskiria dideliu atsparumu, dailiu sodrinimu ir skaidrumu. Tiek savo išvaizda, tiek lytėjimo pojūčiu šie vandeniniai lakai beveik nesiskiria nuo tirpiklinių lakų.

Vandeniniai pigmentuoti užpildai ir spalvoti lakai

Greta skaidrių sluoksninių ir dengiamųjų lakų Remmers taip pat siūlo įvairių spalvų pigmentuotus lakus. Visos Remmers tarpinių ir baigiamųjų sluoksnių dengiamosios priemonės gerai dengia, greitai džiūsta ir yra lengvai šveičiamos.

Vandeninių lakų kietikliai, skiedikliai ir priedai

Dažniausia Remmers vandeniniams lakams nereikia kietiklio komponento. Tačiau jis būtinas dangoms, kurioms keliami ypatingi reikalavimai (pvz., ypač blizgiems lako sluoksniams).

Daryti aplinkai gera – lakuoti Remmers vandeniniais lakai

Direktyva dėl lakiųjų organinių junginių
Įstatymų leidėjas siekia, kad būtų pereinama prie vandeninių lakų naudojimo ir šia direktyva apribojo lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekį lakuose. Vandens pagrindo lakai suteikia daug pranašumų: ne tik teigiamą poveikį aplinką bei didelį spalvų pasirinkimą:

  • Greitai džiūsta
  • Darbo priemones galima plauti vandeniu
  • Neskleidžia stipraus kvapo naudojimo vietoje ir šalia jos (pvz., svarbu dirbant prie gyvenamojo rajono)
  • Kilus gaisrui, kelia mažesnį pavojų nei tirpikliniai lakai (pvz., sandėliuojant; svarbu įvertinti draudimo įmokos skirtumą)
Nereikia bijoti dėl oro kokybės
Būnant ir gyvenant patalpose, savijautą ir sveikatą lemia ne tik patalpos klimatas, bet ir galimas patalpų oro užteršimas. Pasirinktus savo produktus Remmers pateikė patikrinti pagal Statybos gaminių poveikio sveikatai vertinimo komiteto (AgBB) patikros schemas. Patikrintos sistemos su didele atsarga atitinka reikalavimus dėl lakiųjų organinių junginių (LOJ) emisijos.

Lakai vandens pagrindu

Rasta produktų: 7
  Rodyti visus filtrus

Žiūrėti:

Prekės kodas 714701

Metalui, kietajam plastikui ir medienai skirtas sukibimą užtikrinantis gruntas, apsaugantis nuo rūdžių ir izoliuojantis nuo medienos sudedamųjų dalių

Prekės kodas 326505

Labai lengvai šlifuojamas, sunkiai užsiliepsnojantis vienkomponentis pigmentuotas užpildas su patalpų oro valymo poveikiu; izoliacinis užpildas, naudojant kartu su „Aqua VGA-485“

Prekės kodas 387601

Sunkiai užsiliepsnojantis, atsparus šviesai, patvarus vienkomponentis spalvotas lakas

Prekės kodas 325684

Pasirinktų „1K-Aqua“ serijos lakų atsparumo ir sukibimo su stiklu pagerinimas

Prekės kodas 386805

Itin veiksminga darbo įrankių valymo priemonė

Prekės kodas 234705

Labai tvirtas, dilimui atsparus vienkomponentis dangos lakas

Prekės kodas 531005

Bespalvis, itin atsparus vienkomponentis sluoksninis lakas