©

Medienos lakai ir beicai

Visas asortimentas meistras ir serijinei gamybai

Per 70 metų Remmers tapo pirmaujančia, visoje Europoje veikiančia medienos taurinimo ir dengimo priemonių gamybos įmone.

Visų pirma dėl atsparių lakų sistemų kūrimo (net ir nišinėms paskirtims) Remmers yra stiprus partneris. Taigi mūsų asortimentas apima teptuku ir voleliu tepti skirtus dažus, pramonines sodo medienos, profilinės medienos, baldų, durų ir langų dengimo sistemas. Mūsų medienos lakų ir beicų asortimentas visų pirma skirtas profesionaliems staliams ir serijiniam medienos dengimui šių sričių įmonėse:

  • Svetainės, miegamojo, virtuvės ir vonios baldų gamybos
  • Interjero įrangos gamybos
  • Parduotuvių ir parodų įrangos gamybos
  • Laiptų gamybos
  • Laivų interjero įrangos gamybos

Didžiausias dėmesys skiriamas visų produktų patogumui bei ilgaamžiškumui. Savo klientams padedame pasirinkti tinkamus produktus ir gamybos procesus bei siūlome savo profesionalių klientų aptarnavimo komandų pagalbą.

Su Remmers vandeniniais lakais profesionalūs staliai ir specializuotos įmonės, serijiniu būdu dengiančios medieną ir medienos medžiagas, gauna visą vandeninių lakų, kurie yra veiksminga alternatyva ligšioliniams, tirpikliniams 2K vidaus medienos lakams.

Dvikomponentės PUR lakų sistemos, skirtos svetainės, miegamojo, virtuvės ir vonios kambario baldų, interjero įrangos, parduotuvių ir parodų įrangos bei laivų vidaus įrangos medienai ir medienos medžiagoms. Be to, yra nesudėtingų sprendimų stiklo, įvairių plastikų ir metalų lakavimui.

Remmers siūlo bespalvius ir pigmentuotus produktus aliejų ir vaškų pagrindu, kaip alternatyvą įprastiems lakams visai interjero įrangai, medinėms grindims ir medinių laiptų taurinimui.

Su ypač lanksčiai naudojamomis Remmers beicų sistemomis dėl individualios lego rinkinio koncepcijos beicų atspalvių paruošimo galimybės yra neribotos. Vos iš 3–4 skirtingų spalvų bazinių beicų, kuriuos galite laisvai maišyti tarpusavyje bei šviesinti, turite galimybę išgauti įvairiausių atspalvių medienos beicų, geriausiai tinkančių jūsų medienai.

Specialios naudojimo sritys

Stiklo lakavimas

Stiklas tampa vis populiaresnis kaip baldų, interjero įrangos ir parduotuvių dizaino įrangos apipavidalinimo elementas. Tačiau įprasti puošybos stiklai yra brangūs ir siūlomi didelėmis partijomis, todėl tai ne visada optimalus sprendimas. Remmers stiklo lakavimo sistemos – tai galimybė nebrangiai sukurti puošnų stiklą.

Interjero medienos mados

Su Remmers medienos lakais ir beicais galite sukurti įvairiausių efektų. Čia rasite idėjų, kaip kurti paviršių dizainą ir išsamių paaiškinimų, kaip neapdorotą pagrindo medžiagą paversti madingu ir stilingu paviršiumi.

Laivų interjero įrangos lakavimo sistemos

Jūrų laivams skirtos lakavimo sistemos turi būti patikrintos ir sertifikuotos nepriklausomos institucijos dėl jų savybių kilus gaisrui bei lėto ugnies plitimo. Produktų tinkamumą reglamentuoja Tarptautinė jūrų organizacija (IMO). Remmers PUR lakų sistemose yra daug sertifikuotų produktų.

©

Remmers medienos paviršių kompetencijos centras

Mūsų kompetencijos centruose turime galimybę kartu su savo klientais modeliuoti visas meistrų ir pramonines lakavimo procedūras.

Kompetencijos centrai? Taip! Remmers produktai skirti ne tik medienos meistrams. Dukterinė įmonė Remmers Industrielacke GmbH yra svarbus lako tiekėjas Europos baldų pramonės įmonėms, todėl Remmers grupė turi du kompetencijos centrus. Pirmasis centras koncentruojasi į meistrų darbo procesus, o dukterinės įmonės kompetencijos centro „Remmers Industrie-Lacke“ specializacija – pramoninės dažymo procedūros.

Šitaip užtikrinama, kad mūsų klientai gaus visą įmanomą techninę pagalbą!

Mes augame kartu su savo klientais!

Daugiau informacijos

Esame meistrų partneriai

Būti kuo arčiau naudotojo – tai Remmers labai svarbu. Todėl jau seniai bendradarbiaujame su Vokietija federaline stalių asociacija.

Pavyzdžiui, Remmers remia šio amato atstovus rengiant baigiamuosius darbus arba remia kasmetinį stalių konkursą „DIE GUTE FORM“.

Daugiau informacijos

©

Medienos lakai ir beicai

Rasta produktų: 18
  Rodyti visus filtrus

Žiūrėti:

Prekės kodas 474701

Prekės kodas 197501

Izocianatas, skirtas PUR dažams kietinti

Prekės kodas 195502

Prekės kodas 237505

Bespalvis lakas 1K-Vesiegelungslack apdirbimui su voleliu

Prekės kodas 326505

Puikiai šlifavimui tinkantis 1K užpildas dengiantiesiems sluoksniams

Prekės kodas 380201

Sunkiai užsidega, atsparus šviesai, patvarus spalvotas lakas 1K-Colorlack

Prekės kodas 380684

Aqua lakų sukietinimui skirtas izocianatas

Prekės kodas 182685

Tvirtas vieno komponento vaškas su natūraliais aliejais, paryškinantis medienos paviršių

Prekės kodas 278701

Prekės kodas 326101

Gilesnių nelygumų išlyginimas

Prekės kodas 386805

Itin veiksminga priemonė darbo įrankiams valyti

Prekės kodas 097801