©

Technologijos

Unikalūs sprendimai dizaino ir funkcionalumo atžvilgiu

Kaip yra įprasta medienos paviršių dengimo srityje, esame pripratę prie iššūkių, susijusių su paviršiaus kokybės standartais. Tai leidžia mums garantuoti unikalius sprendimus, susijusius su įvairių medžiagų dizainu ir funkcionalumu. Be klasikinių lakų gaminių, taip pat tirpiklinių, UV ir vandens pagrindo lakų, mes siūlome unikalius specialius sprendimus, tokius kaip fluorescenciniai lakai, lakai ant stiklo, pirštų antspaudų nepaliekantys lakai, tvarūs aliejai ar net DIN reikalavimus atitinkančios antipireninės sistemos.

Pramoninėje gamyboje paviršiaus padengimas įprastai atliekamas su velenais arba purškimo būdu. Nuo dirbtuvėse naudojamo purškimo pistoleto iki automatizuotų purškimo įrangų ar labai sudėtingų valcavimo staklių.

Džiovinimo įrangos juostos plotis yra pritaikytas tiek klasikinėms džiovinimo technologijoms (fizikinėms / cheminėms), tiek spinduliuose kietėjančioms sistemoms. Priklausomai nuo lakavimo proceso naudojamas atitinkamas džiovinimo metodas. Remmers siūlo efektyvias dangų technologijas visoms panaudojimo sritims.