©

Vidaus valymas

„Arte Mundit“ – tepamas ir purškiamas natūralusis kaučiukas valymui be vandens

Vienintelė vidaus patalpų valymo technologija, kurią verta taikyti ir kuri tuo pat metu yra nebrangi, iki šiol siejama su EDTA pakuotėmis. Nauja vidaus patalpų valymo tendencija yra nuimamų plėvelių naudojimas prikibusioms dulkėms šalinti. „FTB-Remmers“ sukurtas produktas, „Arte Mundit®“, pagrįstas specialios formulės natūralia latekso dispersija.

Iššūkis Vidaus valymas

Nė viena iš šiuo metu paplitusių valymo sistemų paprastai nenaudojama vidaus patalpoms valyti nes arba yra sunaudojama per daug vandens, arba sukeliama labai daug dulkių. Tiktų nebent valymas lazeriu, tačiau reguliariai valant didelius plotus jis yra per brangus.

Šią spragą užpildo specialios latekso dispersijos formulės pastos „Arte Mundit-Peel-Off“. Produktai yra natūralios kilmės ir juose yra mažiau nei 1 % vandens, kuris, padengus sieną, greitai išgaruoja. Paviršiuje, kurį reikia išvalyti, „Arte Mundit“ polimerizuoja į purvą surišančią elastinę plėvelę. Plėvelėje yra aktyvių valančiųjų sudedamųjų dalių, kurios, nutraukus plėvelę, yra pašalinamos kartu su paviršiaus nešvarumas.

„Arte Mundit“ privalumai

  • Savaiminis veiksmingumas ir giluminis poveikis
  • Be kvapo
  • Be tirpiklių, nekenkia aplinkai
  • Dulkių nesukeliantis valymas nenaudojant vandens, todėl nenuplaunamos spalvos ir nepasklinda druskos
  • Su chelatiniais priedais, kurie pasirenkami pagal nešvarumus
  • Nėra specialių utilizavimo išlaidų

Galima pritaikyti pagal pagrindą ir nešvarumų tipą

Galima rinktis iš kelių „Arte Mundit“ tipų. Pasirenkama atsižvelgiant į konkretų paviršių ir nešvarumus pagal pridėtus paviršių pavyzdžius. Paprastai „Remmers“ „Arte Mundit“ tinka bet kokiam pagrindui ant sienos, lubų ir grindų (gipsui, natūraliam akmeniui, marmurui, betonui, plytoms, tinkui, gipsui, poliruotai medienai ir sintetinėms medžiagoms).

Mechaninis valymas

Rasta produktų: 1
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 528025

„rotec“ minkšto srautinio valymo granulės, nesukelia silikozės