©

Energiją taupanti renovacija

„iQ-Therm“ – išmani „Remmers“ vidaus izoliacijos sistema

Vidaus izoliacija keičia termines ir higrines esamos konstrukcijos charakteristikas. Reikia atsižvelgti ne tik į atitirpusio vandens problemą, bet ir pakitusias konstrukcijos džiuvimo savybes.

„iQ-Therm“ principas

„iQ-Therm“, mūsų sukurta išmani vidaus sienų izoliacijos sistema, leidžia vienoje sistemoje suderinti kapiliariškumą, šilumos izoliaciją ir oro drėgnio reguliavimą.

Išorės sienų apšiltinimas iš vidaus reikšmingai pakeičia statybinių konstrukcijų fizines savybes. Renkantis tinkamą pritaikytų matmenų izoliacinę medžiagą labai svarbu įvertinti vandens garų difuziją, taip pat galimą drėgmės patekimą ir dėl vidaus izoliacijos sumažėjusį džiuvimo potencialą po įstrižai kretančio lietaus apkrovos.

Karkasas

Riboto mobilumo statybinėms dalims, pavyzdžiui, karkaso paviršiams arba struktūrinėms sienos dalims dėl skirtingų statybinių konstrukcijų fizinių savybių su nevienalyčiais skerspjūviais reikia itin gerų vidaus izoliacijos sistemų. Paprastai su karkasiniais paviršiais yra susijusi per stiprios izoliacijos, taigi ir kliudymo išdžiūti visai statybinei daliai, rizika.

Vidaus izoliacija yra papildomos išorės izoliacijos arba tuščiavidurių sienų izoliacijos alternatyva arba papildymas. Šiose sistemose laikantysis mūras yra šiltojoje izoliacijos pusėje, o įrengiant vidaus izoliaciją visada reikia įvertinti kondensato susidarymo galimybę ir riziką.

Naudinga informacija apie vidaus izoliaciją ir statybos fiziką

Toliau norime pasiūlyti, naudojantis raktinių žodžių sąrašu, sužinoti sąvokas, priežastinius ryšius ir kitą atliekant statinių projektavimo, matavimo ir konstrukcijų darbus naudingą informaciją. Smagaus skaitymo!

Energetinis sanavimas

Rasta produktų: 2
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 016001

Mineraline vilna laminuotos standžiųjų poliuretano putų juostos, skirtos vidaus izoliacijai, kuriai būdingas kapiliarinis aktyvumas, įrengti

Prekės kodas 016501

„iQ-Therm-2.0“ sistemoje naudojama izoliacinė angokraščio plokštė