Architektūros paminklų valymas

Nes purvas – tai ne apsauga

Purvo sluoksnis dėl savo didelio vidinio paviršiaus puikiai absorbuoja drėgmę ir dujų bei dalelių pavidalo kenksmingas medžiagas. Jos paprastai apatinėje plutos pusėje sukelia reakcijas ir pagreitina irimą, net jei iš pradžių po pluta jo ir nematyti.

Taigi, techninės ir estetinės priežastys, kodėl reikia valyti, yra tokios:

  • Pašalinami rizikos veiksniai, pvz., druskų sankaupos ir džiuvimo greičio sulėtėjimas
  • Atkuriant kapiliarinį sugeriamumą pagrindas paruošiamas kitoms konservavimo priemonėms
  • Pašalinami vaizdą gadinantys nešvarumai

Cheminis valymas

Rūgštinių valiklių veikimo principas iš esmės visada yra vienodas rūgštiniai komponentai prasiskverbia arba patenka per nešvarumų plutą ir padeda jai ištirpti, paviršinio aktyvumo medžiagos sudaro sąlygas padengti paviršių, sutraukia nešvarumus, o tada galima juos nuplauti. „Remmers BFA“ veikimo mechanizmas kitoks ir jį verta rinktis dėl nesudėtingo naudojimo. Jis skirtas visų rūšių biologiniams nešvarumams šalinti, taip pat naudojamas kaip prevencinė apsauga nuo naujų atsiradimo.

Mechaninis valymas

„Remmers“ sūkurinės srovės metodas „rotec“ yra nuoseklus vadinamojo „Jos“ metodo patobulinimas: valymo veiksmingumas išlieka toks pats, o purkštukai nusidėvi daug lėčiau.

Valymas beveik be vandens, naudojant „Peel-off“ pastas

Pastaraisiais metais labai padidėjo jautrumas teršalams, kurie gali būti paskleisti valant seną pastatą. Ypatingas dėmesys skiriamas klausimui, ar dėl valymo kokia nors forma į aplinką gali patekti sunkieji metalai. Norint aplinkai kenksmingas medžiagas surišti jau per valymo procesą, geras metodas yra „Peel-off“ pastų naudojimas.

Valymas

Rasta produktų: 5
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 067201

Rūgštinis valiklis

Prekės kodas 066601

Valymo pasta, skirta miesto pastatų nešvarumams šalinti

Prekės kodas 136801

Dažų nuėmiklis ir grafičių valiklis

Prekės kodas 528025

„rotec“ minkšto srautinio valymo granulės, nesukelia silikozės

Prekės kodas 22202016

Plėvelę sudaranti Peel-Off pasta, kurios sudėtyje nėra tirpiklių, dulkėms, suodžiams ir kitokiam purvui šalinti nenaudojant vandens.