©

Lazūros, dažai ir kitos medienos dengimo priemonės

Aukščiausia Remmers kokybė beveik kiekvienam naudojimo atvejui

Vidaus ir lauko medienos dažai – tai plataus Remmers produktų asortimento dalis. Visi produktai ir produktų sistemos sukurti medienos meistrams ir pagal naudojimo patogumą bei ilgaamžiškumą atitinka profesionalius reikalavimus.

Remmers lazūros „trys viename“ – tai apsauginis medienos impregnantas, gruntas ir lazūra viename produkte. Naudotojui tai reiškia: mažiau priemonių, o tiksliau – tik viena, mažiau dažymo, mažesnės išlaidos medžiagoms vienam m² ir visa tai su patikrinta ir registruota medienos apsaugos priemone.

Ilgalaikės apsaugos lazūros lauko ir vidaus medienai

Ypač vertingas medines detales, pavyzdžiui, profilinę medieną, sodo baldus, langus ir duris efektyviausia apsaugoti Remmers plėvelę sukuriančiomis lazūromis! Jomis padengtas paviršius bus labai lengvai prižiūrimas ir ypač ilgai nereikalaus renovacijos.

Ypač vertingas medines detales, pavyzdžiui, profilinę medieną, sodo baldus, langus ir duris efektyviausia apsaugoti atmosferos poveikiui atspariai dažais. Beveik neribotos galimybės kūrybiškumui su dengiamaisiais sluoksniais medienai ar kitiems pagrindams viduje ir lauke.

Produktų ekologiškumas ypač svarbus vidaus patalpose. Remmers [eco] produktai pažymėti garsiu kokybės ženklu. Juo patvirtinama, kad dengimo priemonės be kita ko pasižymi ypač mažomis emisijomis bei yra nepavojingos žmonėms ir aplinkai.

Šioje kategorijoje pateikiami mūsų asortimentą papildantys produktai, kurie gali būti naudojami universaliai arba kartu su daugeliu medienos dengimo medžiagų. Mūsų specialieji produktai ir priedai užtikrina dar ilgaamžiškesnį rezultatą.

©

Nedidelės emisijos ir iš atsinaujinančių žaliavų

Kiek [eco] yra tavyje?

Remmers prekės ženklas [eco] reiškia atsakingą elgesį su ištekliais, žmonėmis ir gamta tiek įmonės viduje, tiek išorėje. Šiuo kokybės ženklu pažymėtų produktų rasite visame Remmers asortimente. Juose sumažinti tirpiklių kiekiai, emisijos ir jų didelę dalį sudaro atsinaujinančios žaliavos.

Remmers [eco] reiškia modernų, į ateitį orientuotą ir tvarų veikimą tokiose įmonės veiklos srityse, kaip gamyba, pirkimas, tyrimai, vystymas, logistika ir pardavimas.

Daugiau informacijos

Dalykinės žinios

Išsami informacija ir naujausios žinios apie medieną bei natūralius medienos priešus.
Medienos ilgaamžiškumas ir apsauga nuo vandens. Gaukite naudos iš mūsų žinių.

Daugiau informacijos

©

Patikrintas saugumas

Patikros ženklas, garantuojantis mūsų produktų kokybę

Atsakingas elgesys su žmonėmis ir gamta Remmers yra vienas iš svarbiausių dalykų. Todėl labai daug dėmesio skiriame tam, kad mūsų produktai atitiktų aukščiausius svarbių patikros institucijų reikalavimus. Geriausia kokybė, patikrinta ir patvirtinta nepriklausomų institucijų. Mes nesakome, kad mūsų produktai ir mūsų
[eco] produktai yra patikrinti ir saugūs, mes patvirtiname tai daugybe nepriklausomų institucijų išduotų sertifikatų. Tai mus išskiria iš daugelio kitų gamintojų. Pažadame!

Daugelis Remmers produktų sprendimų visiškai atitinka Statybos gaminių poveikio sveikatai vertinimo komiteto (AgBB) direktyvose pateiktus reikalavimus dėl emisijų. Tai patvirtinama nepriklausomomis patikromis.

Remmers [eco] produktai, kurie naudojami gali tiesiogiai liestis su maisto produktais, atitinka tinkamumo naudoti su maisto produktais reikalavimus.

Ženklu [eco] pažymėtose Remmers medienos dengimo priemonėse nėra gyvulinės kilmės žaliavų.

Lazūros, dažai ir kiti produktai medienai

Rasta produktų: 29
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 4400271401

Kreminės konsistencijos apsauginis impregnantas spygliuočių medienai

Prekės kodas 4400225001

Aukščiausios klasės medieną apsaugantys lazūriniai dažai tirpiklių pagrindu, užtikrinantys puikią lauko medienos apsaugą nuo drėgmės

Prekės kodas 4400225701

Aukščiausios klasės dekoratyviniai lazūriniai dažai tirpiklių pagrindu, suteikiantys papilkėjimo efektą lauko medienai

Prekės kodas 4400223401

Dekoratyviniai vidutinio kietumo lazūriniai dažai tirpiklių pagrindu, itin gerai apsaugantys nuo UV spindulių. Tinka visiems išorės mediniams paviršiams.

Prekės kodas 4800264501

Dekoratyvinis aliejus tirpiklių pagrindu medinėms terasoms ir sodo baldams

Prekės kodas 208701

Aliejus tirpiklių pagrindu terasoms, tvoroms ir kitoms konstrukcijoms, pagamintoms iš medienos ir plastiko kompozito (WPC), natūralaus pluošto junginio „Resysta“ ir bambuko

Prekės kodas 150403

Specialus gruntas oro sąlygų nuniokotai ir papilkėjusiai medienai šviesinti

Prekės kodas 4400767001

Ilgalaikiai, satino matiniai lazūriniai dažai lauko ir vidaus medienai su puikia apsauga nuo UV spindulių

Prekės kodas 4400240001

Vaško lazūriniai dažai natūralių dervų ir linų sėmenų aliejaus pagrindu

Prekės kodas 4800769001

Atsparus atmosferos poveikiui, matinis aliejus terasoms ir sodo baldams

Prekės kodas 264003

Specialus valiklis, skirtas atmosferos sąlygų paveiktiems, dekoratyvine danga padengtiems mediniams paviršiams lauke

Prekės kodas 4800264103

Specialus valiklis ir šviesiklis lauko medienai