©

Fasadas

Kiekvienam fasadui individuali aukščiausios kokybės sistema

Sakoma, kad fasadas – yra namo veidas. Iš tikrųjų fasadas didžiąja dalimi nulemia, kaip statinys atrodo ir veikia, tačiau visų pirma fasadai panašiai kaip ir veidai yra įvairūs ir individualūs. Lygiai taip pat jie turi būti prižiūrimi ir saugomi. Paviršių kosmetinio apdorojimo paprastai nepakanka; tik tiksliai įvertinus atitinkamas problemas atlikta gilesnių sluoksnių apsauga yra ilgalaikė ir tvari – tikras „jaunystės šaltinis“.

Sakoma, kad fasadas – yra namo veidas. Iš tikrųjų fasadas didžiąja dalimi nulemia, kaip statinys atrodo ir veikia, tačiau visų pirma fasadai panašiai kaip ir veidai yra įvairūs ir individualūs. Lygiai taip pat individualiai jie turi būti prižiūrimi ir saugomi. Paviršių kosmetinio apdorojimo paprastai nepakanka; tik tiksliai įvertinus atitinkamas problemas atlikta gilesnių sluoksnių apsauga yra ilgalaikė ir tvari – tikras „jaunystės šaltinis“.

Plytų fasadus galima išsaugoti juos izoliuojant termoizoliacine sistema. Tai paprasta, bet mes to nedarome. „Remmers“ daugiau nei per pusę šimtmečio sukūrė ištobulintą metodą plytų fasadams taisyti ir išsaugoti.

©

RSG fasadai

Plytų fasadų apsaugai ir atnaujinimui „Remmers“ taip pat siūlo sprendimą – „Remmers“ RSG sistemos garantiją. Mūrą ir ypač dažnai porėtas siūles apsaugo „Funcosil“ serijos sisteminiai produktai. Jie užtikrina, kad fasadai apsaugomi nuo šoninio lietaus ir nuolat išlieka sausi. Daugiau informacijos apie produktų sistemą rasite skiltyje „RSG fasadai“.

Fasadas

Rasta produktų: 37
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 022001

Sukibimą gerinantis priedas mišiniams, sudarytas iš vandeninės polimerų dispersijos

Prekės kodas 040030

Skiedinys, atitinkantis WTA

Prekės kodas 040120

Druskas kaupiantis specialus tinkas drėgnam, druskų pažeistam mūrui pagal WTA

Prekės kodas 040825

Smulkus mineralinis tinkas

Prekės kodas 067201

Rūgštinis valiklis

Prekės kodas 066601

Valymo pasta, skirta miesto nešvarumams šalinti

Prekės kodas 136801

Prekės kodas 067601

Specialus valiklis žalių apnašų valymui nuo terasų, akmeninių grindų ir sienų

Prekės kodas 067305

Baktericidiniu, fungicidiniu ir algicidiniu poveikiu pasižyminti kombinuota priemonė pažaliavusių ir pažaliuoti galinčių statybinių medžiagų valymui ir gruntavimui

Prekės kodas 072505

Sutvirtinantis ir hidrofobinių savybių suteikiantis giluminis gruntas vandens pagrindu

Prekės kodas 051725

Prekės kodas 056010

Užpildantis silikoninis glaistas