©
©

Natūralūs pilki miedienos atspalviai

Sistemos privalumai:

  • Specialūs produktai lauko ir vidaus medienai
  • Vientisas perėjimas į natūralų medienos pilkumą
  • Giliai įsigeria ir paryškina natūralią medienos struktūrą
  • Saugo medieną nuo išdžiūvimo
  • Atnaujinant paviršių nereikalingas šlifavimas

Medinius fasadus bei sodo medieną dažykite pilkais atspalviais

Laikui bėgant, dėl oro sąlygų poveikio, pasikeičia natūrali pirminė medienos spalva. Dėl UV spindulių bei lietaus poveikio mediena natūraliai pradeda pilkėti. Dažniausiai mediena papilkėja nevienodai ir paviršius atrodo neestetiškai. Netolygiai papilkėję mediniai fasadai, tvoros, sodo mediena atrodo neprižiūrėti ir namų aplinkai nesuteikia jokio grožio.

Norint išlaikyti natūralią medienos išvaizdą, paviršių reikia dažyti skaidriomis dangomis. Tad papilkėjusį fasadą geriausia padengti pilkais atspalviais. Į tai atsižvelgdami Remmers technologai sukūrė atitinkamus produktus, kurie labai padeda tokiose situacijose. O atspalviai pritaikyti pagal skirtingą pilkumo laipsnį, tad vartotojas visada ras sau tinkamą spalvą.

Patina-Öl [eco]

Kadangi pilki atspalviai itin pamėgti mūsų klientų, Remmers asortimentą papildė naujas produktas Patina-Öl [eco] lauko ir vidaus medienai. Itin lengvas apdirbimas, puikios, medieną saugančios savybės ir populiariausi atspalviai: silbergrau, graphitgrau, platingrau. Patina-Öl [eco] giliai įsigeria, saugo medieną nuo perdžiūvimo bei sukuria modernų matinį paviršių.

Tai [eco] sistemos produktas, sukurtas atsinaujinančių žaliavų pagrindu. Veganiškas, atsparus oro sąlygų poveikiui bei UV spinduliams.

HK-Lasur Grey-Protect

HK-Lasur Grey-Protect – tai impregnantas, gruntas ir dažai viename – aukščiausios klasė 3in1 produktas.

Remmers produktai 3in1 taupo Jūsų laiką ir pinigus. Jeigu reikia išgauti natūralų tolygų medienos paviršiaus pilkumą, HK-Lasur Grey-Protect – tam idealus pasirinkimas. Tai universalus produktas. Papildoma apsauga medienai nereikalinga, nes lazūra turi visas paviršiaus apsaugos savybes. Medienai suteikiama ne tik visapusiška apsauga, bet ir stilingi atspalviai. Puikiai tinka mediniams fasadams, tvoroms, pavėsinėms, sodo nameliams ir t.t.

©