©

Padengimo technologijos

Individualios lakų sistemos, technologinis palaikymas, planavimas

Pramoninėje gamyboje paviršiaus padengimas įprastai atliekamas su velenais arba purškimo būdu. Nuo dirbtuvėse naudojamo purškimo pistoleto iki automatizuotų purškimo įrangų ar labai sudėtingų valcavimo staklių. Atsižvelgiant į objektą, galima naudoti pačias įvairiausias technologijas. Lakavimas paprastai yra kontroliuojamas bendro proceso ir vyksta kartu su dažymo bei džiovinimo įranga. Remmers Industrielacke suteikia visą reikiamą informaciją, renkantis lakavimo sistemą, bei planuojant darbų procesus.

Purškimo įranga

Automatizuotą purškimo įrangą galima naudoti kaip atskirą apdirbimo sistemą arba kartu bendroje lakavimo linijoje. Norint išlaikyti aukštus kokybės standartus, dengiant purškimo metodu būti laikytis tikslių įrangos parametrų: siurblio įleidimo slėgis, skiediklio nustatymas ir klampumas, medžiagos slėgis, siurblio tipas, purkštuko / antgalio nustatymo kampas, purkštuvo slėgis, pistoleto tipas / atstumas, greitis, išeiga.

Apliejimas

Apliejimo įranga taikoma naudojant skystas medžiagas, tokias kaip lakai bei dispersijos. O taip pat klijai, tirpiklinės bei tirpiklių sudėtyje neturinčios lakų sistemos. Jie taip pat tinka ir probleminėms medžiagoms, turinčioms didelį klampumą, didelį pigmentų kiekį, vandens pagrindo medžiagoms bei spinduliuose kietėjančioms sistemoms.

  • Patentuotos apliejimo sistemos dėka paviršiuje nelieka dryžių ir įtrūkimų
  • Itin maža išeiga
  • Greitas valymas dėka modulinės sistemos
  • Lankstus naudojimas renkantis siurblius ir užpildymo sistemas

©

Dengimas velenais

Dengimas velenais naudojamas dengti vienai paviršiaus pusei iš viršaus. Dengimo medžiaga ant paviršiaus dengiama besisukančiu guminiu velenu. Gaminys pervežamas per valcavimo mašiną ant pagrindo, naudojant konvejerio juostą. Diržo ir veleno greitis veikia tuo pačiu greičiu. Norimą dažų kiekį galima nustatyti per reguliuojamą tarpą tarp dengimo veleno ir dozavimo veleno, be to, dozavimo veleno greitį ir sukimosi kryptį (sinchroninę - priešingai besisukančią) galima reguliuoti atskirai. Išeigas galima dar smulkiau reguliuoti. Daugiasluoksniams, bespalviams ar spalvotiems dengimams vienoje lakavimo sistemoje gali būti įrengta daugiau tam skirtų velenų. Lakavimo sistemoms priklauso atitinkama džiovinimo ir ir kietinimo įranga.

Eko instituto atestavimas

Mūsų daugiasluoksnei parketo UV sistemai, sudarytai iš vandens pagrindo UV grunto, UV-Acryl-specialaus grunto, UV-SIS-grunto, taip pat UV-Acryl-Parquet-Topcoat, buvo atliktas ekologinio produkto testavimas, kurį atliko eko-institutas. Buvo laikomasi visų, bandymo kriterijuose nurodytų ribinių verčių. Pagrindinis dėmesys skiriamas išmetamųjų teršalų ir sudedamųjų dalių analizei.

Protokolas skaitymui

©

Svarbu: tiesioginis ir skaitmeninis padengimo būdas

Mes turime naujausias technologijas ir techninę patirtį tiesioginio ir skaitmeninio dengimo srityje. Spausdinimo mašinas galima integruoti į esamas plokščias linijas. Tiesioginis spausdinimo įrenginys vietoj lako veleno proceso metu užbaigia technologines savybes.

Skaitmeninis spausdinimas suteikia didžiules galimybes ir įvairovę tiek iš techninės pusės, tiek ir dizaino. Gali būti įdiegta daugybė įvairių aplikacijų bei atspalvių. Rezultate gaunamas absoliučiai tolygiai padengtas paviršius net ir esant itin mažai išeigai, priešingai nei yra dirbant purškimo metodu.