©

Planavimas ir matmenų parinkimas

Vidaus izoliacija kaip papildomos išorės izoliacijos arba tuščiavidurių sienų izoliacijos alternatyva arba papildymas

Vidaus izoliacija yra papildomos išorės izoliacijos arba tuščiavidurių sienų izoliacijos alternatyva arba papildymas. Šiose sistemose laikantysis mūras yra šiltojoje izoliacijos pusėje, taigi paprastai fizinių statinio savybių požiūriu kritinė situacija nesusidaro, o įrengiant vidaus izoliaciją visada reikia įvertinti kondensato susidarymo galimybę ir riziką.

Taikomoji programa „iQ-Lator“

iQ-LATOR 2.0 yra novatoriška programa, skirta atlikti su kelių sluoksnių išorinių sienų konstrukcijomis (ypač aktyvių kapiliarų medžiagų) susijusius skaičiavimus, atitinkamai optimizuoti ir pagrįsti. Naudojantis šia programa patogu atlikti stacionarius su kelių sluoksnių vienmatėmis konstrukcijomis (sienomis, stogais ir pan.) susijusius skaičiavimus pagal DIN 4108-3. Priešingai nei tradicinėje Glazerio schemoje, „iQ-Lator“ įdiegtame skaičiavimo algoritme įvertinamas ir skysto vandens trasportavimas.

Įrengus „iQ-Therm“ vidaus izoliaciją beveik visa šiluma išlaikoma uždaroje gyvenamojoje patalpoje ir tik labai nedidelė jos dalis prarandama per struktūrines sienos dalis. Taip sutaupoma daug šildymo išlaidų. Dėl įvairių statybinių konstrukcijų fizinių savybių derinimo, naudojant „iQ-Therm“, nuo pat pradžių išvengiama techninių su drėgme ir šiluma susijusių problemų.