©

Mūsų produktai

Standartiniai gaminiai bei individualiems poreikiams pritaikyti sprendimai

©

Remmers Industrielacke siūlo itin platų asortimentą: mūsų pagrindinė sritis – lakų technologijos – kurioje mes, be savo standartinių gaminių, siūlome ir specialius, individualiems poreikiams pritaikytus sprendimus. Kartu su aukštos kokybės produktais, mūsų klientams suteikiama profesionali konsultacija ir visapusiškas techninis aptarnavimas.

Pagrindinis Remmers Industrielacke privalumas yra esamų lakų pritaikymas specialiems klientų poreikiams: nuo norimo padengimo būdo iki pageidaujamo atspalvio bei galutinio, išskirtinių savybių, paviršiaus. Šiuos tikslus įgyvendiname bendradarbiaudami su klientais bei technologijų ekspertais.

Kaip yra įprasta medienos paviršių dengimo srityje, esame pripratę prie iššūkių ir svyruojančių paviršiaus kokybės standartų. Todėl mes lygiai taip pat sėkmingai dirbame ir su stiklo bei plastiko paviršiais. Ir šioje srityje mes galime sukurti paviršius tiek blizgius, tiek matinius – su atsparumo savybėmis tokiose vietose, kurioms keliami itin dideli reikalavimai.

Mūsų UV lakus galima sutvirtinti per keletą sekundės dalių, veikiant ultravioletiniams spinduliams. Juos galima formuoti iki 100% kietųjų dalelių, taigi jie turi ypač žemą LOJ dažų klasę.

Šiuolaikinėje baldų gamyboje su spalvų įvairove ir skirtingais pritaikymais, platus beicų asortimentas yra būtinas.

Specialūs sprendimai

Kalbant apie dizainą ir funkcionalumą, Remmers Industrielacke siūlo platų asortimentą:

Fluorescenciniai dažai:
Paviršiai švyti įvairiomis spalvomis nuo oranžinės iki mėlynos arba šviečia juoda šviesa

Anti-Finger-Print lakai:
Efektų ir funkcionalumo derinys

Speciali stiklo apdaila

Klasikiniai lakai su išskirtine, mechaniniu atsparumu pasižyminčia, viensluoksnių lakų sistema

Ugniai atsparios sistemos pagal DIN 4102 B1 ugnies klasę, TJO (tinka laivo interjerui), DIN EN 13501-1

Aliejai, turintys didelį kiekį atsinaujinančių žaliavų bei džiūstantys UV spinduliuose dėka akriluotų linų sėmenų aliejaus.