©

Medienos dengimo priemonės meistrams

Ekologiškos, racionalios ir ilgaamžės

Patirties ir žinių apie kiekvieną produktą sąveika

Remmers medienos dengimo priemones per ilgą laiką pamėgo medienos meistrai, medienos pramonės ir dažų prekybos didmenininkai.

Plačiame asortimente bet kokios paskirties vidaus ir lauko medienai atsiras tinkamas produktas ar sistema: nuo impregnantų, gruntų, vidutinių bei storasluoksnių lazūrų iki apsaugos nuo atmosferos poveikio dažų ir medienos taurinimo sistemų.

Kaip šių sričių:

  • Dengimo priemonės medžio statybos ir gamybos pramonei
  • Vandeniniai baldų lakai, skirti meistrams
  • Pramoninės medinių langų dangos

rinkos lyderė, Remmers garantuoja aukščiausią kokybę, juntamą kiekviename sluoksnyje. Svarbu: visi produktai yra „Made in Germany“, o jų kokybę tikrina nepriklausomos institucijos, taikančios griežčiausius standartus.

Impregnantai

Remmers impregnantai užtikrina būtiną apsaugą nuo medienos spalvą keičiančių ir medieną ardančių grybų bei vabzdžių ir termitų.

Gruntai

Remmers gruntai užtikrina geriausią tolesnių sluoksnių sukibimą su pagrindu. Kiekvienas gruntas atlieka savo užduotį

Apsauginės medienos lazūros „trys viename“

Remmers apsauginės medienos lazūros „trys viename“ – tai apsauginis medienos impregnantas, gruntas ir lazūra viename produkte.

Vidutinio sluoksnio lazūros

Ypač vertingas medines detales, pavyzdžiui, profilinę medieną, sodo baldus, langus ir duris efektyviausia apsaugoti Remmers plėvelę sukuriančiomis lazūromis!

Storasluoksnės lazūros

Medienos konstrukcijų, kurios turi išlaikyti pastovius matmenis, nepriekaištingam naudojimui būtina išlaikyti nekintančius matmenis. Tą iki šiol geriausiai užtikrina storasluoksnės lazūros.

Nuo atmosferos poveikio apsaugantys dažai, balti ir spalvoti laka

Remmers pigmentuoti atmosferos poveikiui atsparūs dažai ir lakai atitinka naujausias tendencijas. Taip yra dėl rimtų priežasčių.

Vidaus medienos taurinimo priemonės

Remmers vidaus medienos taurinimo priemonės viena vertus parodo visą medienos grožį, kita vertus užtikrina medžiagos stabilumą ir ilgalaikę gerą išvaizdą.

Trys technologijos optimaliems rezultatams

Pasiteisinusi klasikinė priemonė: tirpiklinės medienos dengimo priemonės

Per 70 metų Remmers tapo pirmaujančia, visoje Europoje veikiančia medienos apsaugos ir taurinimo priemonių gamybos įmone. Daugiausia dėmesio buvo skiriama tirpiklinėms medienos apsaugos lazūroms, kurios nustatydavo vis naujus kokybės standartus.

Nauja produktų karta: vandeninės medienos dengimo priemonės

Kaip alternatyvą klasikiniams tirpikliniams produktams, Remmers pastaraisiais metais labai intensyviai kūrė aplinkai draugiškas, vandenines priemones.
Su naujai sukurtų vandeninių medienos dengimo priemonių asortimentu Remmers žengia dar vieną žingsnį į priekį: tai yra visiškai naujos kartos produktai, tam tikrais aspektais gerokai pranašesni už klasikines tirpiklines priemones.

Ateityje: produktai iš atsinaujinančių žaliavų

Savo naujais, mažos emisijos [eco] linijos produktais iš atsinaujinančių žaliavų Remmers įrodo, kad tvarumas nėra vien tik madingas žodis, o atsakomybės už gamtą, sveiką aplinką ir gyvenimo kokybę išraiška. Nesvarbu, ar kalbama apie vidaus, ar lauko medieną, [eco] reiškia mažos emisijos, ekologiškai nepriekaištingus sprendimus.

Medienos dažų sistemos

Rasta produktų: 28
  Rodyti visus filtrus

Žiūrėti:

Prekės kodas 710001

Sustiprinto poveikio „Premium“ klasės medieną apsaugantys lazūriniai dažai tirpiklių pagrindu, skirti profesionaliam naudojimui

Prekės kodas 712003

Greitai džiūstantys „Premium“ klasės medieną apsaugantys lazūriniai dažai vandens pagrindu, skirti profesionaliam naudojimui

Prekės kodas 714603

Specialus, oro sąlygų nuniokotą ir papilkėjusią medieną šviesinantis gruntas

Prekės kodas 713001

Dekoratyvinis, vidutinio standumo lazūrinis gelis vandens pagrindu, labai gerai apsaugantis nuo UV spindulių, universaliai tinkamas vidaus ir lauko medienai

Prekės kodas 721001

Puikiai dengiantys storasluoksniai lazūriniai dažai vandens pagrindu, skirti langams, durims ir kitoms vertingoms medžio konstrukcijoms

Prekės kodas 264003

Specialus valiklis, skirtas atmosferos sąlygų paveiktiems, dekoratyvine danga padengtiems mediniams paviršiams lauke

Prekės kodas 714701

Metalui, kietajam plastikui ir medienai skirtas sukibimą užtikrinantis gruntas, apsaugantis nuo rūdžių ir izoliuojantis nuo medienos sudedamųjų dalių

Prekės kodas 714501

Skysta medienos apsaugos priemonė vandens pagrindu, prevenciškai apsauganti nuo mėlynavimo, puvėsio, vabzdžių ir termitų

Prekės kodas 720001

Dengiamieji dažai vandens pagrindu langams, durims ir kitiems vertingiems mediniams komponentams

Prekės kodas 715003

Lauko zonose esančiam metalui, kietajam plastikui ir medienai skirtas sukibimą užtikrinantis gruntas, apsaugantis nuo rūdžių ir izoliuojantis medienos sudedamąsias dalis

Prekės kodas 136801

Dažų nuėmiklis ir grafičių valiklis

Prekės kodas 237505

Bespalvis lakas 1K-Vesiegelungslack apdirbimui su voleliu

©

Dalykinės žinios

Išsami informacija ir naujausios žinios apie medieną, natūralius medienos priešus, medienos apsaugą nuo vandens ir jos ilgaamžiškumą.

Gaukite naudos iš mūsų žinių.

Daugiau informacijos

Kiekvieni dažai gali būti tonuojami pagal kliento pageidavimus

Visiškai automatinė tonavimo sistema

Greta visų įprastinių atspalvių, beveik visas šio asortimento dengimo priemones galima individualiai tonuoti. Su inovatyviu matavimo prietaisu COLORCATCH NANO atspalvį galima nustatyti pagal pateiktą pavyzdį. Remmers maišymo įrenginiu po to išgaunamas norimas pageidaujamo produkto atspalvis.

Nauda dažų didmenininkams ir dažytojams

  • Paprastas atspalvių nustatymas ir kontroliavimas su inovatyviu įrenginiu COLORCATCH NANO
  • Tirpikliniai ir vandeniniai produktai tonuojami vienu įrenginiu
  • Didelė receptų duomenų bazė Remmers maišymo įrenginiams

Daugiau informacijos apie inovatyvią technologiją COLORCATCH NANO ir apie įspūdingą atspalvių įvairovę rasite mūsų lankstinuke.

©