©

Mechaninis valymas

Mikro lygmens atsargus valymas

„Remmers“ sūkurinės srovės metodas „rotec“ yra nuoseklus vadinamojo „Jos“ metodo patobulinimas: valymo veiksmingumas išlieka toks pats, o purkštukai nusidėvi daug lėčiau.

„rotec“ – sūkurinės srovės metodas

Naudojant specialią „turbiną“ „rotec“ sūkurinės srovės būdu purškiama medžiaga ir, jei reikia, vanduo priverčiamas suktis. Kai besisukantis mišinys iš oro, vandens ir purškiamos medžiagos susiliečia su statybinės medžiagos paviršiumi, gaunamas tangentinis abrazyvinis efektas. Srovės dalelės slysta paviršiumi, jos nėra „iššaunamos aukštyn“. Nešvarumai pašalinami itin atsargiai, tai reiškia, kad purvo sluoksniai gali būti pašalinti palaipsniui, valymo laipsnis ir intensyvumas gali būti laisvai pasirinkti.

Tipiški pagrindai tai – gamtinis akmuo, tinkas, plytos ir betonas. Galima pašalinti nešvarumus, taip pat ir nuosėdas, dangas ir grafiti. Metodas tinka tiek istoriškai vertingiems paviršiams, tiek „normaliems“ fasadams.

Ši atsarginė „rotec“ minkštos srovės metodo dalis tinka naudoti sausam, drėgnam bei šlapiam valymui. Valymo laipsnį ir intensyvumą galima sureguliuoti pagal užteršimo intensyvumą. Galimas sisteminis produktas yra 25 l „rotec“ minkštos srovės įrenginys.

„rotec“ stiklo pudros miltai – tai „rotec“ minkštos srovės granulės, skirtos specialiai „rotec“ valymo metodui. Jie tinka beveik visiems pagrindams bei jautrioms ir vertingoms restauruojamoms sritims.

Mechaninis valymas

Rasta produktų: 1
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 528025

„rotec“ minkšto srautinio valymo granulės, nesukelia silikozės