Betono paviršiaus apsaugos sistemos

Didelis efektyvumas derinant su kūrybine įvairove

Aukštos kokybės impregnavimas ir standus arba įtrūkimus padengiantis „Remmers“ produkto sluoksnis padidina apsaugą nuo drėgmės įsiskverbimo, CO² ir plieną veikiančių druskų patekimo į betono krašto zoną.

Nevaikščiojamosioms ir nevažiuojamosioms zonoms

Kad į statybinę medžiagą nesiskverbtų drėgmė, galima naudoti jau šimtmečius žinomą metodą. Dar Vitruvijus savo kūrinyje „De Architectura Libri Decem“ aprašė natūralių aliejų naudojimą, siekiant padaryti skiedinį nepralaidų vandeniui. Šiandien šią funkciją atlieka modernios apsauginės medžiagos, kurių veiksmingumą ir ilgaamžiškumą užtikrina aukštos kokybės veikliosios ir rišamosios medžiagos.

Dengiamosios medžiagos ir impregnantai sudaro apsauginį sluoksnį, atliekantį skirtingas funkcijas. Be apsaugos nuo kenksmingų medžiagų, pvz., druskos arba CO₂ įsiskverbimo į betoną ir su tuo susijusio drėgmės balanso reguliavimo bei padidėjusios elektrinės varžos, taip pat gali padidėti fizikinis pasipriešinimas. Be to, atsiranda galimybė naudoti standžią arba lanksčią įtrūkimų dangą bei didžiulė dizaino įvairovė su patikrintomis paviršiaus apsaugos sistemomis nuo OS 1 iki OS 5a.

„Remmers“ paviršiaus apsaugos sistemos atitinka DIN EN 1504-2 standarto reikalavimus ir Vokietijos gelžbetonio komisijos (DAfStb) remonto nuorodas.

©

OS 1

Hidroizoliacinis impregnavimas vandeniui atspariam paviršiui sukurti. Poros ne užpildomos, bet tik padengiamos.

Ant paviršiaus neįmanoma pastebėti plėvelės susidarymo ir atlikti betono paviršiaus optinio projektavimo.

©

OS 2

Atvirai laikomų betoninių statybinių elementų, turinčių pakankamą vandens nutekėjimo sistemą, taip pat jų purškimo zonos profilaktinė apsauga, net apledėjimo šalinimo priemonėmis apdorotose vietose.

©

OS 4

Atvirai laikomi betoniniai statybiniai elementai, taip pat jų purškimo zonos, apdorotos apledėjimo šalinimo priemonėmis, jei ant pagrindo nėra įtrūkimų

©

OS 5a

Atvirai laikomi betoniniai statybiniai elementai su arti paviršiaus esančiais įtrūkimais, taip pat jų purškimo zonos, apdorotos apledėjimo šalinimo priemonėmis.

Vaikščiojamosioms ir važiuojamosioms zonoms

Aukštos kokybės impregnavimas ir standus arba įtrūkimus padengiantis „Remmers“ produkto sluoksnis padidina apsaugą nuo drėgmės įsiskverbimo, CO² ir plieną veikiančių druskų patekimo į betono krašto zoną. Apsauginę funkciją užtikrina patikrintos ir patvirtintos paviršiaus apsaugos sistemos OS 8 - OS 11 b.

©

OS 8

Standi danga didelę mechaninę apkrovę patiriančioms zonoms pagal DIN EN 1504-2 / DIN V 18026 standartą

©

OS 8 WD

Vandeniui pralaidi danga didelę mechaninę apkrovę patiriančioms zonoms

©

OS 10 / OS 11a pro

Danga, veikianti kaip sandarinimo sluoksnis, pasižyminti geru įtrūkimų padengimu apsauginiais ir dengiančiaisiais sluoksniais, skirta vaikščiojamosioms ir važiuojamosioms zonoms, remiantis Vokietijos gelžbetonio komisijos (DAfStb), TL / TP-BEL-B3

©

OS 11a (OS Fa)

Didesnio atsparumo dinamiškiems įtrūkimams danga, skirta vaikščiojamosioms ir važiuojamosioms zonoms, remiantis DIN EN 1504-2 standartu ir Vokietijos gelžbetonio komisija (DAfStb)

©

OS 11b (OS Fb)

Didesnio atsparumo dinamiškiems įtrūkimams danga, skirta vaikščiojamosioms ir važiuojamosioms zonoms, remiantis DIN EN 1504-2 standartu ir Vokietijos gelžbetonio komisija (DAfStb)

Paviršiaus apsaugos sistemos

Rasta produktų: 16
 

Žiūrėti:

Straipsnio Nr. 064205

Hidrofobizuojančiu poveikiu pasižymintis gruntas

Straipsnio Nr. 297613

Itin elastinga fasadinė danga

Straipsnio Nr. 100806

PCC smulki mentelė

Straipsnio Nr. 649013

Betoninių paviršių išlyginimui skirta pluoštu sustiprinta tarpinė danga, užpildyta kvarco dalelėmis

Straipsnio Nr. 071005

Straipsnio Nr. 070405

Straipsnio Nr. 063905

Bespalvis, hidrofobinis betono impregnantas

Straipsnio Nr. 650005

Aukštos kokybės fasadiniai dažai iš gryno akrilato

Straipsnio Nr. 116011

Skaidri grunto ir skiedinio derva

Straipsnio Nr. 638101

Pigmentuota danga vandens pagrindu

Straipsnio Nr. 637106

Matinė pigmentinė sandarinimo priemonė pagrindu

Straipsnio Nr. 632111

Pigmentuota išlyginanti ir bazinė danga vandens pagrindu

Straipsnio Nr. 122413

Straipsnio Nr. 619111

Pigmentuota epoksidinė danga

Straipsnio Nr. 605169

Straipsnio Nr. 605325

Lankstusis dėvimasis sluoksnis