©

Automobilių stovėjimo aikštelės sistemos

Paviršiaus apsaugos sistemų teikiama didelė nauda ir konfigūracijų įvairovė

Ilgalaikiai sprendimai visais lygmenimis

Dabartiniai automobilių statymo pastatai yra skirti ilgalaikiam naudojimui: jų naudojimas turi būti užtikrintas daugelį dešimtmečių. Dėl kasdienės techninės, cheminės ir mechaninės apkrovos automobilių stovėjimo ir važiuojamieji paviršiai automobilių statymo aikštelėse turi būti itin atsparūs, nes dėl apkrovų dėvisi ir ilgainiui yra sugadinami. Apkrovos be kita ko susidaro dėl vandens, o žiemą dėl ledą tirpdančių druskų. Transporto priemonių išmetamosios dujos taip pat itin padidina CO₂ koncentraciją. Be to, važiuojant betoninėmis grindimis atsiranda vibracija, kuri sukelia įtrūkimus. Dėl to teršalai geriau įsiskverbia ir greičiau sugadina plieną bei betoną.

Tokiam naudojimui ekstremaliomis sąlygomis siūlome išbandytas ir ilgalaikes, patikrintas paviršiaus apsaugos sistemas. Įmonės „Remmers“ sistemos skirtos ne tik naujų statybų sričiai, bet dažnai ir atnaujinant ir remontuojant ilgalaikius sistemų sprendimus betoninių konstrukcijų apsaugai. Dėl to siūlome jums ne tik sertifikuotą produktą, bet ir analizę bei konsultavimą jūsų renovacijos projektui – taip koncepcija visais lygmenimis bus ilgalaikis sprendimas.

Nacionalinės ir tarptautinės rekomendacijos patvirtina „Remmers“ paviršiaus apsaugos sistemų ilgaamžiškumą.

„Deck OS 8 classic“

Paviršiai pagal DIN EN 1504-2 / DIN V 18026

„Deck OS 8 WD-LE“

Vandens garus praleidžianti danga

„Deck OS 14“

Danga su padidintu dinamišku įtrūkimų dengimu paviršiams, tinkamiems vaikščioti ir važiuoti pagal DIN EN 1504-2 ir DAfStb

Nelygumo aukščio matavimo įtaisas

Dažnai automobilių stovėjimo aikštelėse prieš pagrindo išankstinį apdorojimą nepagalvojama, kad vidutinis grunto nelygumo aukštis turi būti nustatytas pagal remonto direktyvą. Jei to nesilaikoma, atitinkamo paviršiaus apsaugos sistemos sluoksnio storio nurodytoji vertė nepasiekiama.

Siekiant tam užkirsti kelią pateikiame nelygumų aukščio matavimo įtaisą, kuriuo galima lengvai nustatyti, kiek papildomos medžiagos reikia nelygumų aukščiui išlyginti.

Įsitikinkite patys!

Parkingų sistemos

Rasta produktų: 13
 

Žiūrėti:

Straipsnio Nr. 116011

Skaidri grunto ir skiedinio derva

Straipsnio Nr. 638101

Pigmentuota danga vandens pagrindu

Straipsnio Nr. 637106

Matinė pigmentinė sandarinimo priemonė pagrindu

Straipsnio Nr. 632111

Pigmentuota išlyginanti ir bazinė danga vandens pagrindu

Straipsnio Nr. 122413

Straipsnio Nr. 619111

Pigmentuota epoksidinė danga

Straipsnio Nr. 605169

Straipsnio Nr. 605325

Lankstusis dėvimasis sluoksnis

Straipsnio Nr. 440625

Straipsnio Nr. 605530

Straipsnio Nr. 605631

Skaidri epoksidinė derva

Straipsnio Nr. 606210

Straipsnio Nr. 682626

Plūdrusis arba dėvimasis sluoksnis