©

Hidroizoliacija po plytelėmis

DIN 18534 - naujas hidroizoliacijos standartas vidaus patalpų hidroizoliacijai

Įsigaliojus naujai standartų serijai dėl statinių hidroizoliacijos, standartuose dabar yra įtvirtinta jau daug metų sėkmingai taikyta kompozicinė hidroizoliacija. Šios apsaugos nuo drėgmės tipo projektavimo ir įrengimo pagrindus nuo dabar reglamentuoja DIN 18534 „Vidaus patalpų hidroizoliacija“.

Panašiai kaip ir naujose taisyklėse, kurios yra taikomos atliekant su gruntu susiliečiančių statinių hidroizoliaciją, projektavimo principai DIN 18534 standarte taip pat išdėstyti 1 dalyje. Kitose standarto dalyse (2–6 dalys) be konkrečioms medžiagoms taikomų nuostatų pateikiama išsami informacija dėl įrengimo taikant atitinkamus hidroizoliacijos būdus.

DIN 18534 3 dalyje išdėstyti reikalavimai hidroizoliacijos produktams, kurie turi būti apdorojami skysti. Be polimerų dispersijų (DM) čia aprašomas ir įtrūkimus perdengiančių mineralinių sandarinamųjų sluoksnių hidroizoliacijos būdas.

Lanksti, polimerais modifikuota stora danga „Remmers MB 2K“ atitinka visus naujose DIN 18534 nuostatose numatytus reikalavimus. Taigi kartu su neaustiniu audiniu dengtomis VF serijos siūlių užtaisymo juostelėmis „Remmers“ siūlo visiškai patvirtintą sistemą apsaugai nuo drėgmės po keramine danga.

©

Veiksmingumas su MB 2K kompozicinėje hidroizoliacijoje

Dėl nesudėtingos sistemos struktūros, naudodami MB 2K, galite sutaupyti medžiagų ir laiko. Nesvarbu, ar taikomas sluoksniavimo, ar glaistymo metodas, dėl švelnios konsistencijos naujosios versijos MB 2K produktu galima labai paprastai tolygiai, lygiu paviršiumi, padengti plotus, kuriuos norima hidroizoliuoti.

Dėl naujo surišimo būdo laukimo laikas labai sutrumpėja. Jau po 4 valandų reakcijos progresas yra toks, kad be problemų galima dirbti toliau.

Įrodymas

  • Išsamūs „Remmers Technik Service“ (RTS) atliekami techniniai pritaikymo patikrinimai
  • MB 2K, kaip kompozicinės hidroizoliacijos, bendrasis statybų priežiūros patikrinimo sertifikatas

Hidroizoliacija po plytelėmis

Rasta produktų: 8
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 300801

Specialus gruntavimas

Prekės kodas 301408

Daugiafunkcinis statinio sandarinimas. Apjungia lanksčių, įtrūkimus užpildančių mineralinių sandarinimo MDS molių savybes (AbP pagal PG-MDS/FDP) ir storus bitumo sluoksnius PMBC (U ataskaita pagal DIN EN 15814).

Prekės kodas 507101

Aukštos kokybės sandarinimo juosta, NBR kaučiuko pagrindu

Prekės kodas 044515

1K lankstūs sandarinimo moliai

Prekės kodas 281725

Elastingi plytelių klijai

Prekės kodas 300501

Skystas lėtiklis skirtas MB 2K

Prekės kodas 635825

Grindų išlyginimo masė vidaus patalpoms

Prekės kodas 635905

„Baseplan“ skirtas gruntas ir sukibimo tiltelis