©

Senų statinių hidroizoliacija

Tikslingi sisteminiai sprendimai papildomai statinių hidroizoliacijai

Hidroizoliacijos poveikis ir ilgaamžiškumas priklauso nuo įvairių veiksnių. Vienas iš svarbiausių veiksnių yra tinkamos hidroizoliacijos sistemos pasirinkimas, atsižvelgiant į vandens apkrovos tipą. Tik tinkamas apkrovos priskyrimas sudaro sąlygas ilgalaikei veiksmigai statinio hidroizoliacijai.

Nesvarbu, ar cokolis izoliuotas ar ne, tinkuotas ar su matomais akmenimis, jis yra pastato dalis, kuriam keliami vieni iš didžiausių reikalavimų. Šie reikalavimai yra susiję ne tik su kylančia drėgme ir druskingais vandens purslais, bet ir su mechaniniu poveikiu. Didelė žala padaroma pirmiausia esant pažeistai hidroizoliacijai arba hidroizoliacijos išvis neįrengus.

Jei pažeista rūsio siena dėl viršuje arba šalia pastatytų įrenginių nėra lengvai prieinama, puikiai gali tikti papildoma vidinė hidroizoliacija. Naudojant puikiai suderintas produktų sistemas taip galima sukurti net kokybišką gyvenamąją erdvę.

Pastaraisiais dešimtmečiais papildomai horizontaliai izoliacijai mūre sukurti įsitvirtino ir yra sėkmingai naudojami injekavimo metodai. Tai yra efektyvūs, švarūs ir, visų pirma, nebrangūs metodai. Naujausia tendencija šioje srityje – revoliucinė kremo technologija.

Pagrindinė restauravimo tinko funkcija pagal Mokslinės-techninės statinių ir paminklų priežiūros asociacijos (WTA) nuostatas yra druskų sulaikymas ir sauso bei bedruskio paviršiaus užtikrinimas. „Remmers“ restauravimo tinko sistemos puikiai atitinka Mokslinės-techninės statinių ir paminklų priežiūros asociacijos (WTA) 2-9-05/D atmintinėje „Restauravimo tinko sistemos“ nurodytus kriterijus.

Taikant injektavimo technologijas galima saugiai ir ilgam hidroizoliuoti net sunkiai prieinamas zonas. Nesvarbu, ar rūsys yra išmūrytas ar išlietas betonu, „Remmers“ visada gali pasiūlyti tinkamą sprendimą.

©

Statinio būklės analizė

Tinkama statinio būklės analizė yra tvaraus ir ekonomiško atnaujinimo pagrindas. Tinkamai atnaujinimo koncepcijai parengti reikia žinoti statybinių defektų priežastis ir apimtį, jas nustatyti matavimo technologijomis ir dokumentuoti. Daugiausia dėmesio visų pirma skiriama kenksmingoms druskoms ir statybinių medžiagų drėgniui ir ribinėms fizinėms statybų sąlygoms.

rūsių renovavimui

Drėgnos rūsio sienos laikui bėgant pridaro daug žalos. Ne tik suardoma statinio konstrukcija, bet gali atsirasti ir sveikatai pavojingų grybelių ar mikroorganizmų. To pasekoje ant pažeistų sienų išplinta pelėsis, o blogiausiu atveju atsiranda su tuo susijusių sveikatos sutrikimų.

„Remmers“ jau 70 metų kuria inovatyvius ir praktiškus sprendimus, skirtus rūsių renovavimui.

©

Senų pastatų hidroizoliacija

Rasta produktų: 25
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 181001

Sutvirtinantis silikato koncentratas, sudėtyje neturintis tirpiklių

Prekės kodas 300801

Specialus gruntavimas

Prekės kodas 301408

Daugiafunkcinis statinio sandarinimas. Apjungia lanksčių, įtrūkimus užpildančių mineralinių sandarinimo MDS molių savybes (AbP pagal PG-MDS/FDP) ir storus bitumo sluoksnius PMBC (U ataskaita pagal DIN EN 15814).

Prekės kodas 2088830

Aukštos kokybės, dengianti įtrūkimus, polimerais modifikuota 2 komponentų bituminė danga su polistirenu

Prekės kodas 507101

Aukštos kokybės sandarinimo juosta, NBR kaučiuko pagrindu

Prekės kodas 500301

Pluoštu dengta, savaime prilimpanti butilo juosta sandarinimui

Prekės kodas 082301

Didelėms apkrovoms pritaikyta, 3 sluoksnių apsauginė trasa su atsiejimo funkcija

Prekės kodas 043025

Prekės kodas 042925

Prekės kodas 042625

Prekės kodas 072755

Sudėtyje tirpiklių neturintis silano kremas, skirtas horizontaliai hidroizoliacijai apsaugančiai nuo kylančios mūro drėgmės

Prekės kodas 181310

Prekės kodas 687323

Prekės kodas 687101

Prekės kodas 687001

Prekės kodas 031220

Takus mineralinis užpildymo ir įpurškimo skiedinys

Prekės kodas 040030

Skiedinys, atitinkantis WTA

Prekės kodas 040120

Druskas kaupiantis specialus tinkas drėgnam, druskų pažeistam mūrui pagal WTA