©

Slydimą mažinančios sistemos

Neslidūs paviršių profiliai – nuo lygių iki tekstūrinių

Svarbūs saugių darbo procesų pagrindai

„Remmers“ grindų dangose tirpiklių nėra, dėl to jos po sukietėjimo yra fiziologiškai nekenksmingos. Jų tinkamumą naudoti kaip besiūlę dangą maisto pramonės patalpose bei automobilių stovėjimo aikštelėse patikrino ir patvirtinimo išorinės institucijos. Sistemos išsiskiria dideliu mechaniniu ir cheminiu atsparumu.

Specialios epoksidinių dervų rišamųjų medžiagų ir užpildų derinys leidžia sukurti sistemas, tinkančias įvairioms naudojimo sritims. Elastingos ir tuo pačiu saugios. „Remmers Crete“ poliuretano-betono dangos – idealus vandeninės poliolio emulsijos ir iš polimerinio metilendifenildiizocianato sudarytos poliuretano rišamosios medžiagos. Dėl to grindys tampa ypač atsparios termiškai, chemiškai ir mechaniškai.

Bet net ir ten, kur nėra didelių mechaninių reikalavimų, „Remmers“ produktų asortimentas su unikaliais sandarikliais pateikia daugybę galimybių dekoratyviai ir neslidžiai dangai.

Dėl šių ir daugelio kitų savybių produktai ir sistemos jau daugelį dešimtmečių pasiteisino, kai grindų dangos naudojamos pramoninės srityse, kuriose reikalingas tiek atsparumas slydimui, ir lengvas valymas turi veikti kartu.

Terminė apkrova karštais skysčiais kenkia sintetinėms dervų dangoms. „Remmers Crete BL 120“ kaip pagrindinis sluoksnis junginyje su pasirinkti galimais kvarco pabarstais sistemoje yra atsparūs karščiui iki 110° C. Be to, tokia struktūra užtikrina būtiną slydimo mažinimą.

Terminė apkrova karštais skysčiais kenkia sintetinėms dervų dangoms.
„Remmers Crete BL 120“ kaip pagrindinis sluoksnis junginyje su kvarco pabarstais po to užliejamu viršutiniu sandarinamuoju sluoksniu sistemoje yra atsparūs karščiui iki 110° C. Be to, tokia struktūra užtikrina būtiną slydimo mažinimą.

Didelės apkrovos ant mažų ratukų, tai itin didelis mechaninis poveikis bet kokioms grindims. Itin stipriai veikiamoms naudojimo sritims „Remmers“ sukūrė „Crete RT 130“. Jos atlaiko stiprias stumiamąsias ir smūgines apkrovas ir nepraranda savo eksploatacinių savybių net esant trumpalaikei 130 °C temperatūrai. Brauktuvu apdorojamą dangą galima sumontuoti ir stačiuose nuolydžiuose.

Neslystančios sistemos

Rasta produktų: 14
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 116011

Skaidri grunto ir skiedinio derva

Prekės kodas 090506

Universali, skaidri epoksidinė derva

Prekės kodas 363301

Skaidrus, šilko matinis lakas

Prekės kodas 363104

Skaidrus, slydimą mažinantis, šilko matinis fiksuojantysis sluoksnis

Prekės kodas 618611

Pigmentuota voleliu dengiama danga arba paviršiaus sandariklis

Prekės kodas 686013

Greitai stingstantis gruntas

Prekės kodas 686134

Gausiai užpildytas poliuretancementinis skiedinys

Prekės kodas 686320

Savaime išsilyginanti poliuretancementinė danga

Prekės kodas 686426

Poliuretancementinis išlyginamasis skiedinys

Prekės kodas 686710

Poliuretancementinis gruntas ir sandarinimo glaistas

Prekės kodas 27003025

Ugnimi išdžiovintas kvarcinio smėlio mišinys