©

Sandarinimas

Dėl sandarių ir sausų sienų ilgai nepažeidžiami pastatai

Su gruntu susiliečiančios statinių hidroizoliacijos veiksmingumas ir ilgaamžiškumas priklauso ne tik nuo tinkamo hidroizoliacijos produkto pasirinkimo, bet ir nuo to, ar laikomasi taisyklių projektuojant ir atliekant su hidroizoliacija susijusius darbus. Nuo 2017 m. vasaros projektuotojai ir perdirbėjai, planuodami darbus, susijusius su gruntą siekiančių naujų statinių hidroizoliacija, gali vadovautis DIN 18533.

Vanduo ir druskos yra daugelio statinio pažeidimų priežastis. Dėl jų atsiranda matomų drėgmės horizontų, ardoma struktūra, byra smėlis, o blogiausiu atveju visiškai sugadinama substancija. Be to, drėgmės prisigėręs mūras kenkia naudotojų ir gyventojų sveikatai. Tokiems sudėtingiems pažeidimų procesams ištaisyti svarbiausia yra planavimas – hidroizoliacijos koncepcija.

Įsigaliojus naujai standartų serijai dėl statinių hidroizoliacijos, standartuose dabar yra įtvirtinta jau daug metų sėkmingai taikyta kompozicinė hidroizoliacija. Šios apsaugos nuo drėgmės tipo projektavimo ir įrengimo pagrindus nuo dabar reglamentuoja DIN 18534 „Vidaus patalpų hidroizoliacija“.

RSG sandarinimas

Įrengti kokybiškas ir naudojimui pritaikytas patalpas senos bei naujos statybos namo rūsyje įmanoma, tik užtikrinus ilgalaikę apsaugą nuo drėgmės. Tam būtina aukšta gaminio kokybė ir nepriekaištingas su sąlytį su gruntu turinčių hidroizoliacinių dangų apdorojimas atliekant rūsių renovaciją ir pan.

Su „Remmers“ sistemine garantija (RSG) gausite ir viena, ir kita. Aukštos kokybės „Remmers“ produktai ir tinkamai juos naudojančios sertifikuotos RSG specializuotos įmonės.

Pastatų hidroizoliacija ir restauravimas

Rasta produktų: 24
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 181001

Sutvirtinantis silikato koncentratas, sudėtyje neturintis tirpiklių

Prekės kodas 300801

Specialus gruntavimas

Prekės kodas 301408

Daugiafunkcė hidroizoliacinė priemonė Apjungia elastingų, įtrūkius perdengiančių mineralinių sandarinimo suspensijų ir polimerais modifikuotų storųjų bituminių dangų savybes

Prekės kodas 2087130

Stora 2K bitumo danga iš modifikuoto plastiko su polistirenu, kurios sudėtyje nėra tirpiklių

Prekės kodas 2087210

Vienkomponentė stora plastiku modifikuoto bitumo danga su polistirenu, be tirpiklių

Prekės kodas 507101

Aukštos kokybės sandarinimo juosta, NBR kaučiuko pagrindu

Prekės kodas 500301

Pluoštu dengta, savaime prilimpanti butilo juosta sandarinimui

Prekės kodas 082301

Didelėms apkrovoms pritaikyta, 3 sluoksnių apsauginė trasa su atsiejimo funkcija

Prekės kodas 043025

Tvirtos, mineralinės sandarinimo suspensijos, itin atsparios sulfatams

Prekės kodas 042925

Greitai stingstantis ir itin atsparus sulfatams sandarinimo skiedinys suspensijos ar glaisto forma

Prekės kodas 042625

Prekės kodas 101001

Greitai stingstantis sutankinimui skirtas skiedinys