©

Senų statinių hidroizoliacija

Tikslingi sisteminiai sprendimai papildomai statinių hidroizoliacijai

Hidroizoliacijos poveikis ir ilgaamžiškumas priklauso nuo įvairių veiksnių. Vienas iš svarbiausių veiksnių yra tinkamos hidroizoliacijos sistemos pasirinkimas, atsižvelgiant į vandens apkrovos tipą. Tik tinkamas apkrovos priskyrimas sudaro sąlygas ilgalaikei veiksmigai statinio hidroizoliacijai.

Nesvarbu, ar cokolis izoliuotas ar ne, tinkuotas ar su matomais akmenimis, jis yra pastato dalis, kuriam keliami vieni iš didžiausių reikalavimų. Šie reikalavimai yra susiję ne tik su kylančia drėgme ir druskingais vandens purslais, bet ir su mechaniniu poveikiu. Didelė žala padaroma pirmiausia esant pažeistai hidroizoliacijai arba hidroizoliacijos išvis neįrengus.

Jei pažeista rūsio siena dėl viršuje arba šalia pastatytų įrenginių nėra lengvai prieinama, puikiai gali tikti papildoma vidinė hidroizoliacija. Naudojant puikiai suderintas produktų sistemas taip galima sukurti net kokybišką gyvenamąją erdvę.

Pastaraisiais dešimtmečiais papildomai horizontaliai izoliacijai mūre sukurti įsitvirtino ir yra sėkmingai naudojami injekavimo metodai. Tai yra efektyvūs, švarūs ir, visų pirma, nebrangūs metodai. Naujausia tendencija šioje srityje – revoliucinė kremo technologija.

Pagrindinė restauravimo tinko funkcija pagal Mokslinės-techninės statinių ir paminklų priežiūros asociacijos (WTA) nuostatas yra druskų sulaikymas ir sauso bei bedruskio paviršiaus užtikrinimas. „Remmers“ restauravimo tinko sistemos puikiai atitinka Mokslinės-techninės statinių ir paminklų priežiūros asociacijos (WTA) 2-9-05/D atmintinėje „Restauravimo tinko sistemos“ nurodytus kriterijus.

Taikant injektavimo technologijas galima saugiai ir ilgam hidroizoliuoti net sunkiai prieinamas zonas. Nesvarbu, ar rūsys yra išmūrytas ar išlietas betonu, „Remmers“ visada gali pasiūlyti tinkamą sprendimą.

©

Statinio būklės analizė

Tinkama statinio būklės analizė yra tvaraus ir ekonomiško atnaujinimo pagrindas. Tinkamai atnaujinimo koncepcijai parengti reikia žinoti statybinių defektų priežastis ir apimtį, jas nustatyti matavimo technologijomis ir dokumentuoti. Daugiausia dėmesio visų pirma skiriama kenksmingoms druskoms ir statybinių medžiagų drėgniui ir ribinėms fizinėms statybų sąlygoms.

rūsių renovavimui

Drėgnos rūsio sienos laikui bėgant pridaro daug žalos. Ne tik suardoma statinio konstrukcija, bet gali atsirasti ir sveikatai pavojingų grybelių ar mikroorganizmų. To pasekoje ant pažeistų sienų išplinta pelėsis, o blogiausiu atveju atsiranda su tuo susijusių sveikatos sutrikimų.

„Remmers“ jau 70 metų kuria inovatyvius ir praktiškus sprendimus, skirtus rūsių renovavimui.

©

Senų pastatų hidroizoliacija

Rasta produktų: 21
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 181001

Vienkomponentis sutvirtinantis silikatinimo koncentratas be tirpiklių

Prekės kodas 300801

Specialus gruntas

Prekės kodas 301408

Daugiafunkcė hidroizoliacinė priemonė Apjungia elastingų, įtrūkius perdengiančių mineralinių sandarinimo suspensijų ir polimerais modifikuotų storųjų bituminių dangų savybes

Prekės kodas 2087130

Dvikomponentė stora plastiku modifikuoto bitumo danga su polistirenu, be tirpiklių

Prekės kodas 2087210

Vienkomponentė stora plastiku modifikuoto bitumo danga su polistirenu, be tirpiklių

Prekės kodas 507101

Aukštos kokybės, audiniu dengta sandarinimo juosta akrilnitrilo-butadieno (NBR) kaučiuko pagrindu

Prekės kodas 500301

Pluoštu dengta, savaime prilimpanti butilo juosta sandarinimui

Prekės kodas 082301

Didelėms apkrovoms pritaikyta, 3 sluoksnių apsauginė juosta su atklijavimo funkcija

Prekės kodas 043025

Tvirtos, mineralinės sandarinimo suspensijos, itin atsparios sulfatams

Prekės kodas 042925

Greitai stingstantis ir itin atsparus sulfatams sandarinimo skiedinys suspensijos ar glaisto forma

Prekės kodas 042625

Sulfatams atsparus sandarinimo glaistas

Prekės kodas 101001

Greitai stingstantis sutankinimui skirtas skiedinys