©

Injektavimo technologijos

Nepraleidžiantys slėgio veikiamo vandens sisteminiai sprendimai, be sudėtingų žemės darbų

Naudojant injektavimo technologijas galima saugiai ir ilgam hidroizoliuoti net labai sunkiai prieinamas sritis. Nesvarbu, ar rūsys yra išmūrytas, ar išbetonuotas, „Remmers“ visada gali pasiūlyti tinkamą sprendimą.

Sandarinamojo gelio injektavimas

Sandarinamasis gelis gali būti purškiamas visuomet, kai dėl užstatymo viršuje arba kitų problemų (pvz., vamzdžių) reikiamo rūsio iškasti negalima. Iš esmės sandarinamasis injektavimas į dalį ir (arba) į statybinį gruntą, kaip savarankiška hidroizoliacija, galėtų būti atliekamas visais vandens apkrovos atvejais.

Injekuojamasis produktas iš vidaus spaudžiamas į sienos formavimo priemonę ir prigludusį gruntą. Čia „Remmers“ injekuojamasis gelis, kaip galintis tiekti vandenį injektuojamasis gelis su akrilato metacilatu, gali užtikrinti ilgalaikę hidroizoliaciją, taip pat turi keliamąją galią didinantį, sutvirtinantį ir stabilizuojantį poveikį.

Papildomas priemones, pvz., injektavimą nuo kapiliarais kylančios drėgmės, kontroliuojamą vėdinimą arba džiovinimo priemones, reikia rinktis atsižvelgiant į konkretų objektą. Galima naudotis įvairiomis Mokslinės-techninės statinių ir paminklų priežiūros asociacijos (WTA) atmintinėmis, kuriose pateikiama išsami informacija apie įgyvendinimą. Dėl injektavimo nuo „... hidrostatinio vandens slėgio“, kai vandens apkrovą veikia besikaupianti salva / slėgio veikiamas vanduo, žr. Mokslinės-techninės statinių ir paminklų priežiūros asociacijos (WTA) atmintinę 5-20-09/D „Gelio injektavimas“.

1. Skylių darymas

Skyles tinkamame skylių tinklelyje darykite pagal nurodymus, pateiktus Mokslinės-techninės statinių ir paminklų priežiūros asociacijos (WTA) atmintinėje 5-20-09/D.

2. Įpurškimo vamzdelio (pakerio) įstatymas

Į skylę įdėkite įpurškimo vamzdelį ir užfiksuokite.

3. Sandarinamojo gelio injektavimas

Paruoštus apdoroti komponentus tinkamu 2 komponentų siurbliu injekuokite į prigludusį gruntą, jei reikia, pakartokite.

4. Skylių užpildymas

Sukietėjus sandarinamajam geliui, įpurškimo vamzdelį pašalinkite. Skyles uždarykite tinkamu skiediniu.

5. Restauravimo tinkas (pasirinkus)

Dengimas tinkama „Remmers“ restauravimo tinko sistema.

©

Prasiskverbiančių elementų sandarinimas iš vidaus

Įtrūkimai arba kiaurymės rūsiuose dažnai atsiranda besisunkiančio vandens. Dėl jų ne tik sunkiau naudotis šiomis patalpomis, bet labai pažeidžiamas ir pats pastatas. Kad tinkamai ir ilgam išvengtumėte tokių pažeidimų, būtina ne tik gerai žinoti įtrūkimų priežastis, tipą ir savybes – sėkmingam atnaujinimui labai svarbu pasirinkti ir tinkamą injekuojamąją medžiagą. Vandenį praleidžiantiems įtrūkimams ir susigėrimo vietoms izoliuoti naudojamas greitasis „Remmers“ kietiklis. Po izoliavimo įtrūkimai ir susigėrimo vietos pripildomos injekuojamąja derva PUR 2K PUR. Produktas naudojamas atliekant betono ir mūro darbus, taip pat darbinių siūlių hidroizoliacijai pastatų ir inžinerinių statinių statyboje. Dėl išskirtinio lankstumo ir sukibimo savybių derinio įtrūkimai ilgam saugiai ir lanksčiai hidroizoliuojami.

1. Skylių darymas

Skyles abejose pusėse gręžkite išilgai įtrūkimo linijos, 45 °C kampu.

2. Įpurškimo vamzdelio dėjimas

Išpūskite gręžimo metu susidariusias dulkes ir į skylę įdėkite įpurškimo vamzdelį bei jį užfiksuokite.

3. Įtrūkimų injektavimas

Paruoštą apdoroti įpurškiamos dervos mišinį injekuokite tinkama injektavimo technologija.

4. Skylių uždarymas

Kai sukietės injekuota derva, išmontuokite / nuimkite įpurškimo vamzdelį. Uždarykite skyles su „WP DS Levell“.

©

Injektavimo technika

Rasta produktų: 2
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 042625

Sulfatams atsparus sandarinimo glaistas

Prekės kodas 687001