©

Hidroizoliacija nuo kylančios drėgmės

Kremo technologija – papildomos horizontalios izoliacijos revoliucija

Pastaraisiais dešimtmečiais papildomai horizontaliai izoliacijai mūre įrengti įsitvirtino ir yra sėkmingai naudojami injektavimo metodai. Tai yra efektyvūs, švarūs ir, visų pirma, nebrangūs metodai. Naujausia tendencija šioje srityje – revoliucinė kremo technologija.

„Kiesol C“ – kremo technologija kaip problemų sprendimo būdas

Kuriant buvo aišku, kad koncentruoto kremo receptas galėtų išspręsti daugelį papildomos horizontalios izoliacijos problemų.

Pirmiausia atkreipiamas dėmesys į naudojimo privalumus. Kreminei medžiagai naudoti slėgio įpurškimą nėra tikslinga, nes konsistencija šiuo atveju nėra privalumas, o tam tikromis aplinkybėmis taip naudojant net galėtų kilti griūtis. Taigi kreminė medžiaga sukurta naudoti be slėgio. Perdirbimo požiūriu šios konsistencijos privalumas yra tas, kad medžiaga neišteka iš horizontaliai išgręžtos skylės. Sudėtinga įstrižinė skylė, kurio metu visada reikia pragręžti plytą, nėra toks geras pasirinkimas kaip horizontali, t. y. trumpiausia įmanoma skylė, kuri, jei yra horizontalios siūlės, gali būti patogiai gręžiama ir per siūlę.

Mažiausios sąnaudos ir maksimalus veiksmingumas

Palyginus šiandieninius injektavimo metodus papildomai skersinių pjūvių hidroizoliacijai užtikrinti arba tam sukurtas produktų sistemas, matyti, kad „Kiesol C“ turi daug privalumų palyginti su skystų produktų sistemomis, bet taip pat ir su kreminiais rinkoje parduodamais produktais.

 • „Kiesol C“ yra Mokslinės-techninės statinių ir paminklų priežiūros asociacijos (WTA) patikrintas ir sertifikuotas kaip tinkantis injektavimui be slėgio, kai drėgnumo lygis yra iki 95 %. Tikrinimo ataskaitą galite rasti internete.
 • Renkantis metodą, kai naudojamos skystos injektavimo medžiagos, išankstinių tyrimų, kurie buvo reikalingi iki šiol, atlikti nebereikia, nes „Kiesol C“ gali būti naudojamas esant bet kokiam drėgnumo lygiui.
 • Naudojant horizontalias, siauras skyles sumažinamos gręžimo ir medžiagų sąnaudos, taip pat sutrumpėja sugaištamas laikas.
 • Dėl siaurų skylių nebereikalingas papildomas užpildymas skylių suspensija.
 • „Kiesol C“ galima apdoroti ne tik paprastais rankiniais prietaisais, bet ir dviem profesionaliais įrenginiais – stūmokliniu „Desoi“ siurbliu EP 60 ir „Dittmann“ injektavimo siurbliu DCE-R.
Taigi papildomai horizontaliai izoliacijai įrengti dažnai efektyviausia naudoti „Kiesol C“.

1. Gręžinių darymas

12 cm atstumu horizontalioje siūlėje horizontaliai išgręžkite 12 mm skersmens gręžinius.

2. Skylių valymas

Pūsdami orą be alyvos iš skylių pašalinkite gręžimo dulkes.

3. Veikliosios medžiagos injektavimas

Sandarinamųjų medžiagų pistoletu arba injektavimo vamzdeliu arba atitinkamais techniniais įrenginiais, į skylę įterpkite „Kiesol C“.

4. Skylių uždarymas

Pabaigus injektavimą, skyles iš paviršiaus uždarykite sandarinimo glaistu.

5. Papildomos priemonės

Vertikalios hidroizoliacijos juostos suformavimas „Kiesol“ sistemoje Bent 30 cm virš skylės lygio.

©

Injektavimas į mūrą be slėgio

Injektavimui į mūrą be slėgio, atliekant statinio būklės analizę, reikia nustatyti svarbius parametrus, pvz., drėgnumo lygį ir laisvą porų tūrį. Atsižvelgiant į nustatytus parametrus pasirenkama optimali veikimo technologija ir tinkamas skylių eilių išdėstymas.

Jau daug metų injektavimui be slėgio naudojamas „Kiesol“. Jei pakanka likusio porų tūrio, kai drėgnumo lygis yra 80 %, gali būti taikomas paprastas, kapiliarinis sienos formavimo priemonės sudrėkinimas „Kiesol“. Tai paliudija nesuskaičiuojami pavyzdiniai objektai ir daugybė patikrinimo sertifikatų bei tyrimų ataskaitų. Produkto veiklioji medžiaga nusėda sienos formavimo priemonės kapiliarinėse porose ir jas susiaurina. Papildomai porų sienelės hidrofobuojamos, t. y. padaromos nelaidžiomis vandeniui.

1. Gruntas

„Kiesol“ (santykis su vandeniu 1:1) tolygiai padenkite paruoštą pagrindą. Itin absorbuojančius paviršius iš anksto sudrėkinkite vandeniu.

2. Adhezinis sluoksnis

Per „Kiesol“ reakcijos laiką padenkite adheziniu sluoksniu su „Quast“.

3. Sulyginimas

Visus nelygumus, „kol nesustingo“, sulyginkite sandarinamuoju glaistu.

4. Gręžinių darymas

Kai injektavimo sritis bus izoliuota, 45° kampu ne didesniu kaip 12,5 cm atstumu mūre išgręžkite 30 mm skersmens skyles.

©

5. Skylių valymas

Pūsdami orą be alyvos iš skylių pašalinkite gręžimo dulkes.

6. Veikliosios medžiagos injektavimas

Naudodami talpyklą, be slėgio į skylę įdėkite „Kiesol“. Jei reikia, palikite įsigerti ilgesnį laiką.

7. Skylių uždarymas

Pabaigus injektavimą, skyles užpildykite „Remmers“ gręžinių suspensija.

8. Papildomos priemonės

Vertikalios hidroizoliacijos juostos suformavimas „Kiesol“ sistemoje Bent 30 cm virš skylės lygio.

©

Įpurškimas į mūrą naudojant žemą slėgį

Kai slėgis yra apie 5 bar, galima matyti, kaip mūras prisipildo naudojant įpurškimo vamzdelių sistemą. Metodo privalumas yra tas, kad galima greitai, kontroliuojant ir saugiai įterpti didesnius veikliosios medžiagos kiekius. Saugumą galima dar sustiprinti taikant kelių pakopų injektavimą, taip pat metodą „šlapias šlapiame“.

Žemo slėgio metodas

Svarbus žemo slėgio technologijos privalumas yra kontroliuojamas ir greitas
įsigėrimas į mūrą ir galimybė ją taikyti net ir esant didesniems kaip 80 % drėgnumo lygiams.

Metodas „šlapias šlapiame“

Taikant metodą „šlapias šlapiame“ kiaurymės užpildomos ir injektavimo priemonė į mūrą įterpiama per tuos pačias skyles, taigi nereikia vėl gaišti laiko gręžiant.

„Kiesol“ naudojimas

 • Injektavimas į mūrą nuo kapiliarais kylančios drėgmės taikant beslėgį metodą – iki 80 % drėgnumo lygio, o taikant žemo slėgio metodą – iki 95 % drėgnumo lygio
 • Pagrindo sutvirtinimas ir cheminių medžiagų atsparumo didinimas dėl silikacijos

„Kiesol iK“ naudojimas

 • Injektavimas į mūrą nuo kapiliarinės drėgmės taikant žemo slėgio metodą – iki 95 % drėgnumo lygio, o taikant beslėgį metodą – iki 65 % drėgnumo lygio
 • Metodas „šlapias šlapiame“ (kelių pakopų injektavimas), siejamas su skylės suspensija

Skylės suspensijos naudojimas

 • Kiauro arba netvirto mūro paruošimas pagal Mokslinės-techninės statinių ir paminklų priežiūros asociacijos (WTA) atmintinę 4-3-98/D.
 • Siūlių užpildymas, ypač keičiant plytas

Skerspjūvio hidroizoliacija

Rasta produktų: 3
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 181001

Vienkomponentis sutvirtinantis silikatinimo koncentratas be tirpiklių

Prekės kodas 072755

Silano kremas, skirtas horizontaliai hidroizoliacijai, apsaugančiai nuo kylančios mūro drėgmės

Prekės kodas 031220

Takus mineralinis užpildymo ir įpurškimo skiedinys