Restauravimas naudojant pelėsių naikinimo tinką

Pralaidus vandens garams, pasižymi geru kapiliariniu laidumu ir paspartina drėgnų paviršių džiūvimą

Klasikinis būdas

Atsikratysite pelėsio visam laikui

„SP Top SL“ pritaikytas vieno sluoksnio dengimui nuo 20 iki 50 mm. Sukietėjęs tinkas yra pralaidus vandens garams, pasižymi geru kapiliariniu laidumu ir paspartina drėgnų paviršių džiuvimą. Dėl mažo šilumos laidumo koeficiento, jis pasižymi ir šilumos izoliacijos savybėmis. Dėl to padidėja vidaus sienų paviršiaus temperatūra ir sumažėja santykinis oro drėgnumas, taip išvengiant sporų dygimo. Derinant kapiliarinį laidumą ir vandens kaupimą, pelėsių naikinimo tinkas „SP Top SL“ padeda nutekėti vandeniui taip, kad jis nebūtų pasiekiamas mikroorganizmams, net esant nepalankioms išorinėms ar vidinėms klimato sąlygoms, sukeliančioms kondensacijos procesus.

Išsiskirdamas visomis minėtomis savybėmis, „SP Top SL“ apsaugo nuo pelėsio atsiradimo. Dėl mažo ploto vieneto svorio ir palankių deformacinių savybių, pelėsių naikinimo tinkas taip pat tinka netvirtiems ir silpnos laikomosios galios pamatams, pvz., istoriniams statiniams. Jis gali būti naudojamas visoms mineralinėms, tinkavimui pritaikytoms sienų statybinėms medžiagoms ir tinko pagrindams, siekiant atkurti pelėsio pažeistas sienas, vengiant kondensato susidarymo ir skatinant elektros energijos taupymą.

Visi privalumai trumpai

  • Bendra poringa erdvė apie 80 %
  • Šilumos izoliavimas
  • Lambda = 0,125 W/(mK)
  • Sorbcinis vandens įgeriamumas nuo 1,3 l/m² esant 80 % santykiniam oro drėgnumui ir dangos storiui nuo 2 cm
  • Optimalus vandens išleidimas vėdinimo intervalais

Schimmel-Sanierputz

Rasta produktų: 3
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 040030

Paruošiamasis purškiamas skiedinys pagal Pastatų konservavimo ir paminklų apsaugos mokslinės-techninės darbo grupės (WTA) reikalavimus

Prekės kodas 105020

Aktyviaisiais kapiliarais pasižymintis, klimato poveikį reguliuojantis tinkas, ypač skirtas pelėsiui šalinti

Prekės kodas 299720

Smulkus antipelėsinis glaistas