©

Apsauga nuo įstrižo lietaus

Patikima ir ilgalaikė apsauga nuo drėgmės

Užtikrinta apsauga sausam mūrui

Vanduo atlieka pagrindinį vaidmenį esant atmosferos poveikiui mineralinėms statybinėms medžiagoms. Hidrofobinio impregnavimo tikslas – žymus kapiliarinio vandens įsiurbimas, pvz., lyjant arba vandens purslų. Tai tikslinga nuo pažaidų apsauganti (profilaktinė ) priemonė, kai lietaus ar vandens purslų kapiliarinė absorbcija gali sukelti ar pagreitinti pažaidos procesą, arba jei jau pastebėta atitinkama pažaida. Be to, sumažinus drėgmės kiekį, pagerėja ir fasado mūro termoizoliacija. Naudodami „Funcosil“ hidrofobinimą apsaugosite plytas nuo pažaidų ir sutaupysite vertingą energiją.

Hidrofobinio impregnavimo poveikis, nepriklausomai nuo aktyviosios medžiagos sudėties, remiasi adhezinių jėgų sumažinimu tarp porų sienelių ir prasiskverbiančių vandens molekulių. Šis sąveikos sumažinimas paprastai paverčia vyraujantį kapiliarinį siurbimą į kapiliarų sąstingį. Organinių silicio hidrofobinimo priemonių, pagamintų organinio silicio pagrindu, variacijų ir savybių diapazonas yra labai didelis. Todėl pasirinktą priemonę reikia pritaikyti prie reikalavimų pagrindui. Anksčiau hidrofobinimo priemonės visada buvo skystos ir todėl jas silpnai sugeriančioms plytoms buvo galima naudoti tik ribotai. „Remmers“ išsprendė šią problemą sukurdama „Funcosil FC“ kremo technologiją, kuri visiems pagrindams suteikia pakankamai laiko absorbuoti reikiamą apsauginės medžiagos kiekį.

©

Atsparumas vandeniui ir laidumas garams – niekaip vienas kitam neprieštarauja

Kaip veikia hidrofobinimas?

Plonas stiklinis vamzdelis įmerkiamas į vandens rezervuarą. Dėl veikiančių kapiliarinių jėgų vanduo stikliniame vamzdelyje kyla į viršų. Jei stiklinis vamzdelis yra tik hidrofobinis, gaunamas atvirkštinis efektas; vanduo daugiau „neįsiurbiamas“, o labiau išstumiamas.

Kadangi tai yra tik „Funcosil“ impregnavimo molekulinis, nano dalelių sluoksnis ant porų sienelių, tai praktiškai neįtakoja garų pernešimo. Difuzija ir dabar yra galima.

Apsauga nuo krušos

Rasta produktų: 3
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 071101

Hidrofobinis impregnavimo kremas silano pagrindu

Prekės kodas 060201

Bespalvis, hidrofobinis impregnantas silano / siloksano pagrindu, kurio sudėtyje yra tirpiklių

Prekės kodas 061405

Hidrofobinis impregnantas silano / siloksano pagrindu vandens emulsijos forma