©

Plytų fasado valymas

Nes purvas – tai ne apsauga

Purvo pluta neatrodo gerai ir neapsaugo fasado. Purvo sluoksnis dėl savo didelio vidinio paviršiaus puikiai absorbuoja drėgmę ir teršalus. Jie paprastai apatinėje plutos pusėje sukelia reakcijas ir pažeidžia, net jei iš pradžių po pluta pažaidų ir nematyti.

Cheminis valymas

Rūgštinių valiklių veikimo principas iš esmės visada yra vienodas: rūgštiniai komponentai prasiskverbia arba patenka per nešvarumų plutą ir padeda jai ištirpti, paviršinio aktyvumo medžiagos sudaro sąlygas padengti paviršių, sutraukia nešvarumus, o tada galima juos nuplauti. „Remmers BFA“ veikimo mechanizmas kitoks ir jį verta rinktis dėl nesudėtingo naudojimo. Jis skirtas visų rūšių biologiniams nešvarumams šalinti, taip pat naudojamas kaip prevencinė apsauga nuo naujų atsiradimo.

Mechaninis valymas

„Remmers“ sūkurinės srovės metodas „rotec“ yra nuoseklus vadinamojo „Jos“ metodo patobulinimas: valymo veiksmingumas išlieka toks pats, o antgaliai nusidėvi daug lėčiau.

Valymas

Rasta produktų: 5
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 067201

Rūgštinis valiklis

Prekės kodas 066601

Valymo pasta, skirta miesto pastatų nešvarumams šalinti

Prekės kodas 136801

Dažų nuėmiklis ir grafičių valiklis

Prekės kodas 067305

Baktericidiniu, fungicidiniu ir algicidiniu poveikiu pasižyminti kombinuota priemonė pažaliavusių ir pažaliuoti galinčių statybinių medžiagų valymui ir gruntavimui

Prekės kodas 528025

„rotec“ minkšto srautinio valymo granulės, nesukelia silikozės