Pelėsio naikinimas / pelėsio šalinimas / apsauga nuo pelėsio / pe

Specialios pelėsio naikinimo sistemos kiekvienam atvejui

Pelėsis gyvenamosiose patalpose yra nepageidaujamas ir kelia pavojų sveikatai. Todėl ypač svarbu pelėsį visiškai išnaikinti. „Remmers“ pelėsio naikinimo sistemos tinkamos naudoti visais atvejais ir ne tik pašalina jau esamą pelėsį, bet ir apsaugo nuo jo atsiradimo. Vos vienas žingsnis ir vidaus patalpos bus apsaugotos nuo drėgmės bei pasirūpinta papildoma šilumos izoliacija. Garantuojame, kad „Remmers“ produktai prisidės prie ilgalaikio patalpų higienos gerinimo.

„Power Protect“ [eco]

„Power Protect“ – tai natūralus produktas, pagamintas iš modifikuoto perlito, vulkaninio stiklo ir yra pagrįstai laikomas atsakingai pagamintu produktu. Todėl jis paženklintas antspaudu „Mėlynasis angelas“.

„Remmers iQ-Therm 30“ sujungia aukštos kokybės šilumos izoliacijos, organinių izoliacinių medžiagų privalumus su mineralinių skiedinių sorbcinėmis savybėmis. „iQ-Therm 30“ - tai plona, drėgmę reguliuojanti ir puikiai šilumą izoliuojanti plokštė, todėl ją vadiname efektyviausia pelėsių naikinimo sistema.

Pelėsių naikinimo tinkas

„Remmers“ pelėsių naikinimo tinkas pritaikytas naudoti nuo 20 iki 50 mm storio vieno sluoksnio dangai. Sukietėjęs tinkas yra pralaidus vandens garams, pasižymi geru kapiliariniu laidumu ir paspartina drėgnų paviršių džiuvimą. Dėl mažo šilumos laidumo koeficiento, jis pasižymi ir šilumos izoliacijos savybėmis.

„Color SA plus“

„Color SA plus“ yra ne tik į ateitį orientuotas problemų sprendimas pelėsio pažeistoms patalpoms. Paviršių sauganti danga taip pat idealiai tinka visur, kur siekiama sveiko ir higieniško vidaus klimato (vaikų darželiuose, mokyklose, senelių namuose, ligoninėse ir kitose susibūrimų vietose).

Prieš naikindami pelėsį, visada išsiaiškinkite ir pašalinkite pelėsio atsiradimo priežastis. Priemonės, kurių būtina imtis jau padarytos žalos atveju, skirstomos į trumpalaikes ir ilgalaikes.

Pelėsio sanavimas

Rasta produktų: 8
 

Žiūrėti:

Prekės kodas 040030

Paruošiamasis purškiamas skiedinys pagal Pastatų konservavimo ir paminklų apsaugos mokslinės-techninės darbo grupės (WTA) reikalavimus

Prekės kodas 072505

Sutvirtinantis ir hidrofobinių savybių suteikiantis giluminis gruntas vandens pagrindu

Prekės kodas 388001

Armavimo tinklelis iš e-stiklo, padengtas polimeriniu plastiku

Prekės kodas 026301

Ekologiškai tvari antipelėsinė izoliacinė plokštė

Prekės kodas 105020

Aktyviaisiais kapiliarais pasižymintis, klimato poveikį reguliuojantis tinkas, ypač skirtas pelėsiui šalinti

Prekės kodas 299720

Smulkus antipelėsinis glaistas

Prekės kodas 298405

Aukštos kokybės, mažataršiai vidaus sienų dažai su sidabro mikrodalelėmis, suformuojančiomis apsauginę plėvelę nuo grybelių

Prekės kodas 021020

Smulkusis glaistas