Betonas

Apsauga nuo korozijos ir dangos padengimas per vieną dieną.

Slėgiui atsparių statybinių elementų gamyba iš vandeniui atsparaus skiedinio ir akmens riedulių, kurie kartu sukietėja klojinyje, atsirado dar I mūsų eros amžiuje ir tapo vėlyvosios Romos imperatoriškosios architektūros etalonu. Iš romėniško betono, šiuo metu pagal Vitruvijų dar vadinamo „Opus Caementitium“, tuo laikotarpiu visoje Europoje pastatyta fantastiškų, monumentalių statinių, kuriais žavimės ir praėjus beveik 2 000 metų: tai šventyklos, teatrai, vandens rinktuvai, akvedukai, nuotekų sistemos, romėniškos pirtys, gatvės, uosto įrenginiai, tiltai, tuneliai ir gyvenamieji namai.

Viduramžiais betono statybos technika buvo beveik užmiršta ir vėl atrasta tik apie 1 700 metus. Nuo tada betonas tapo pagrindine mūsų laikmečio statybine medžiaga.

Betonas yra viena dažniausiai naudojamų mūsų laikų statybinių medžiagų. Dėl vis aukštesnių reikalavimų, ištisus šimtmečius žinoma trijų medžiagų sistema, kuri tapo betono priedus naudojančia sistema, atitinkančia šiuolaikinės statybos reikalavimus.

Papildomi produktai

Šioje kategorijoje rasite asortimentą papildančių produktų, kurie yra universalūs naudojant arba gali būti naudojami kartu su betonu.

Betonas

Rasta produktų: 57
 

Žiūrėti:

Straipsnio Nr. 1084

Pluoštu sustiprintas PCC/SPCC skirtas statiniam betoninių konstrukcijų/dengiamojo skiedinio remontui pagal DIN 19573

Straipsnio Nr. 6870

Straipsnio Nr. 0642

Hidrofobizuojančiu poveikiu pasižymintis gruntas

Straipsnio Nr. 2976

Itin elastinga fasadinė danga

Straipsnio Nr. 1092

Greitam remontui skirtas skiedinys

Straipsnio Nr. 1093

Greitai stingstantis remonto darbams skirtas skiedinys

Straipsnio Nr. 1096

Pluoštu sustiprintas PCC statiškam betoninių statinių remontui

Straipsnio Nr. 1086

Itin tvirtas PCC išlyginamasis skiedinys